حاشیه نشینی زیبنده پایتخت اقتصادی کشور نیست

رئیس کل دادگستری هرمزگان با بیان اینکه حاشیه نشینی زیبنده پایتخت اقتصادی کشور نیست بر لزوم تسریع در اجرای طرح اقدام مشترک برای نوسازی بافت فرسوده در بندرعباس تأکید کرد.

به گزارش خبرگزاری خبرآنلاین، علی صالحی  در حاشبه بازدید از محلات حاشیه نشین شهر بندرعباس در جمع خبرنگاران با اشاره به اهمیت توجه به محلات محروم شهر بندرعباس اظهار داشت: وجود حاشیه نشینی و مشاهده بافت فرسوده در محلات، زیبنده پایتخت اقتصادی کشور نیست و لازم است با برنامه ریزی منسجم نسبت به نوسازی و احیای بافت فرسوده در بندرعباس اقدام شود.
صالحی افزود: حاشیه نشینی و بافت های فرسوده زمینه بروز جرایم و آسیب‌های اجتماعی را افزایش می دهند که این موضوع چاره اندیشی سریع مسئولین را می طلبد.
وی بیان داشت: دستگاه قضایی استان هرمزگان آمادگی دارد همگام با دستگاه های اجرایی با عمل به وظایف قانونی خود جهت هر نوع مساعدت برای حل این مشکل اقدام کند.
رئیس شورای پیشگیری از وقوع جرم استان هرمزگان خاطر نشان کرد: با پیگیری دستگاه قضایی استان طرح اقدام مشترک جهت پیشگیری از گسترش بافت فرسوده و حاشیه نشینی با مشارکت دستگاه های متولی در حال اجرا است که هدف از آن، احیای بافت فرسوده محلات شهر بندرعباس است.
وی همچنین تأکید کرد: این طرح باید با اولویت بندی مناسب و در زمان متعارف به دقت اجرا و نتایج آن در عمل مشاهده شود.

48

کد خبر 1493018

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
3 + 2 =