از وعدع توزیع ۴۰۰ تن مرغ منجمد تنظیم بازار تا ادامه صف مرغ در آذربایجان‌غربی

علی‌رغم اعلام مدیر شرکت پشتیبانی امور دام آذربایجان‌غربی مبنی بر آغاز توزیع ۴۰۰ تن مرغ منجمد طرح تنظیم بازار در استان، صف‌های مرغ در دوران کرونایی همچنان پابرجاست.

به گزارش خبرآنلاین آذربایجان‌غربی، داود قربان‌نژاد گفت : مرغ منجمد آماده طبخ به اندازه کافی تامین و جهت عرضه در بازار ذخیره سازی شده است و برای عرضه در ایام پایانی سال و شب عید نیز برنامه ریزی های لازم انجام گرفته است و با توجه به افزایش قیمت گوشت مرغ آماده طبخ تازه در سطح بازار استان، شرکت پشتیبانی امور دام استان پس از اخذ مجوزهای لازم، اقدام به توزیع مرغ منجمد داخلی کشتار شده با خط یک و دو در سطح استان کرده است و این روند همچنان ادامه دارد.
قربان‌نژاد ادامه داد: قیمت مصوب مرغ منجمد آماده طبخ درب سردخانه ۱۴ هزار تومان و برای مصرف کننده ۱۵هزار و ۵۰۰ تومان تعیین شده است که با اخذ معرفی نامه از سازمان صمت توسط عاملین توزیع می شود.
وی اضافه کرد: گوشت مرغ‌های توزیعی مربوط به بهترین کشتارگاه‌های استان و به لحاظ کیفی، وزن و سیستم نگهداری از جمله انجماد سریع در بالاترین سطح استاندارد قرار دارند.
وی افزود: این شرکت همچنین آمادگی توزیع تا تعادل نسبی بازار را با قیمت فوق الذکر دارد.

این در حالیست که در نقاط مختلف شهر، صف‌های مرغ ادامه دارد و مردم امکان تامین آسان مرغ ندارند ضمن اینکه در بسیاری از مراکز عرضه بخصوص فروشگاه‌های زنجیره‌ای دلیل این صف‌ها را کمبود عرضه مرغ و عدم تامین نیاز فروشگاه‌ها اعلام می‌کنند.
باید دید چه زمانی مشکل مرغ و روغن خوراکی که این روزها بیش از سایر اقلام خبرساز شده‌اند با مدیریت مسوولین حل خواهدشد و مردم بجز گرانی حداقل امکان تامین راحت اقلام و کالاهای اساسی را خواهندداشت!

48 

کد خبر 1493058

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
2 + 0 =