برخورد قاطع دستگاه‌های نظارتی با متصرفان خانه‌های سازمانی

مدیر روابط عمومی بازرسی کل استان قزوین از نظارت، برخورد و پیگیری دستگاه نظارتی با متصرفان غیرقانونی خانه‌های سازمانی خبر داد.

به گزارش خبرگزاری خبرآنلاین از قزوین؛ سید محمدجواد حسینی، مدیر روابط عمومی بازرسی کل استان از بررسی دقیق و پیگیری موضوع تخلیه خانه های سازمانی که متصرفین آنها بیش از مهلت قانونی در این منازل سکونت و یا بدون اطلاع دستگاه متولی اسکان داشته اند، توسط سازمان متبوع خود، خبرداد.

او در این خصوص بیان کرد: با بررسی سوابق خانه های سازمانی و گزارش انحرافات موجود از مقررات مربوطه به مراجع قضایی؛ پیگیری های لازم صورت گرفت که در نهایت با حضور نماینده بازرسی کل، معاون پیشگیری دادگستری کل استان قزوین و ضابطین قضایی از این منازل، بازدید میدانی بعمل آمده و تعدادی از آنها نیز تخلیه شدند.

حسینی افزود: متاسفانه برخی ساکنین بیش از ۲۰سال در منازل سازمانی حضور داشته اند که در این خصوص تاکنون برخورد موثری صورت نگرفته بود.

مدیرروابط عمومی این نهاد نظارتی با اشاره به اینکه پیگیری موضوع نظارت بر اموال دولتی و تخلیه متصرفین غیرقانونی خانه های سازمانی در دستور کار این مرجع قرار دارد، ادامه داد: بررسی جامع موضوع خانه های سازمانی استان از اولویت های برنامه های نظارتی این بازرسی کل بوده و از مدیران دستگاه های اجرایی استان خواست تا قبل از پیگیری قضایی سازمان بازرسی، با موضوع متصرفان غیرقانونی منازل سازمانی در اختیار خود، برابر مقررات برخورد موثر کنند.

48

کد خبر 1493395

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
9 + 2 =