۰ نفر
۱۷ اسفند ۱۳۹۹ - ۱۶:۴۷
بوستان شهید گمنام در یزد افتتاح شد

بوستان شهید گمنام امروز به مناسبت روز "منابع طبیعی، فرهنگ و رسانه" با حضور مسئولان استان در صداوسیما مرکز یزد افتتاح شد.

به گزارش خبرگزاری خبرآنلاین در یزد؛ جمعی مسئولان و اصحاب رسانه استان یزد در سومین روز هفته منابع طبیعی، ۲۰۰ نهال زیتون را در بوستان شهید گمنام صداوسیمای مرکز یزد غرس کردند.
محمدعلی طالبی استاندار یزد در این مراسم گفت: بهترین روش حفظ محیط زیست و برخورداری از هوای پاک، کاشت درخت است، لذا این اقدام قابل تقدیر در راستای عمل به دستورات اسلام و یادگاری ارزشمند برای نسل‌های بعد است.
مدیرکل صداوسیمای مرکز یزد هم اظهار داشت: این برنامه به مناسبت دومین کنگره چهار هزار شهید استان و همچنین چهلمین روز دفن شهید گمنام در مرکز یزد انجام شد.

پهلوانیان افزود: درخت بخش مهمی از زندگی سالم انسان است و زندگی سالم در این شرایط صنعتی مدرن امروز، بدون درخت و درختکاری امکان ندارد.
مدیرکل منابع طبیعی و آبخیزداری استان نیز تصریح کرد: در هفته منابع طبیعی بیش از ۲۰۰ هزار اصله نهال در بین اقشار مختلف مردم توزیع خواهد شد.
آخوندی ادامه داد: همچنین چهار هزار اصله نهال به یاد چهار هزار شهید استان توسط منابع طبیعی غرس خواهد شد. مردم می‌توانند برای دریافت نهال به نهالستان بزرگ یزد جنب فرودگاه مراجعه کنند.

48

کد خبر 1493458

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
9 + 2 =