چتر مهربانی سپاه بر سر دانش آموزان بی‌بضاعت؛ ۱۰ هزار بسته معیشتی در شیراز توزیع می‌شود

فرمانده سپاه ناحیه احمد بن موسی (ع) از توزیع ۱۰ هزار بسته معیشتی بین نیازمندان در آستانه عید مبعث در قالب رزمایش کمک مومنانه خبر داد.

به گزارش خبرآنلاین از فارس : سرهنگ مرتضی خسروانی امروز در جمع خبرنگاران اظهار داشت: آرمان انقلاب اسلامی در حقیقت نجات بشریت از طاغوت شر و درون است و نوری که کفار برای جلوگیری از پرتو افشانی آن تلاش می‌کنند، اما این نور به سراسر دنیا می‌رسد و اراده خدا این است که ظلمت‌ها و تاریکی‌ها را از بین می‌برد.

وی افزود: کشورهایی که هیچ گاه باور نداشتند روزی در سراشیبی زوال قرار گیرند امروز شاهد تخریب خود از درون هستند و به غروبشان چیزی نمانده است.

فرمانده سپاه ناحیه احمد بن موسی (ع) ادامه داد: امروز بسیجیان عزیز که میدان‌دار ارزش‌ها و جلوه‌های حضور و ظهور اخلاق اسلامی، روح و باور انسانیت را به جامعه تزریق می‌کنند به خوبی می‌دانند قدرت معنوی و ارزش‌های متعالی انسانی که به ذات اقدس باری تعالی متصل است و هر دشمنی را از پای درمی‌آورد.

سرهنگ خسروانی ادامه داد: امروز مردمان نیک اندیش دست‌های مهربان فرزندان خود را در کمک‌های مومنانه، آزادی زندانیان جرایم غیرعمد، اهدای خون، فعالیت‌های جهادی، کمک به دانش‌آموزان در تهیه تبلت و گوشی و ایجاد انسانیت به خوبی لمس می‌کنند.

وی خاطر نشان کرد: به مناسبت عید مبعث رسول اکرم (ص) هفتمین رزمایش کمک‌های مومنانه ناحیه احمد بن موسی (ع) روز چهارشنبه در محوطه آرامگاه حافظ اجرا خواهد شد که در این مرحله ۱۰ هزار بسته معیشتی هرکدام به ارزش ریالی ۲۵۰ هزار تومان بین نیازمندان که از قبل شناسایی شده اند توسط پایگاه‌های مقاومت در سطح شهر شیراز توزیع خواهد شد.

وی تصریح کرد: این ناحیه همچون ایام گذشته با همراهی و مشارکت خیران تا کنون توانسته ۱۹ نفر از زندانیان جرایم غیرعمد را زندان‌های فارس آزاد کند.

فرمانده سپاه ناحیه احمد بن موسی (ع) با بیان اینکه همچنین در آستانه سال جدید در راستای ایفای مسئولیت اجتماعی و کمک به همنوعان نیازمند تعداد هزار دست البسه به دانش آموزان توسط بسیج دانش آموزی شهید فهمیده و محدثه اهدا خواهد شد.

سرهنگ خسروانی در پایان یادآور شد که از ابتدای امسال تا کنون ۱۰ سری جهیزیه به نوعروسان نیازمند اهداء و ۱۰ کارگاه اشتغال در موضوعات قالیبافی، تولید ماسک، خیاطی و ... راه اندازی کرده و برای ۲۰۰ نفر اشتغالزایی کرده است.

48 

کد خبر 1493476

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
3 + 11 =