مردم چهارمحال و بختیاری ۳ میلیارد و ۶۶۱ میلیون تومان صدقه پرداخت کردند

قائم‌مقام کمیته امداد استان چهارمحال و بختیاری گفت: طی ۱۱ ماهه امسال مردم نیکوکار استان ۳ میلیارد و ۶۶۱ میلیون تومان صدقه برای کمک به نیازمندان اهداء کرده‌اند.

به گزارش خبرآنلاین از چهارمحال :  نجف علی حیدری با اشاره به روش‌های پرداخت صدقات بیان کرد: پرداخت صدقات از طریق صندوق‌های صدقات، دستگاه‌های پرداخت الکترونیکی و گوشی‌های هوشمند انجام می‌شود.
وی افزود: صدقات پرداختی مردم نیکوکار استان براساس دستورات دینی در کوتاه‌ترین زمان ممکن به نیازمندان همان منطقه اختصاص می‌یابد.
قائم‌مقام کمیته امداد استان محل هزینه‌کرد صدقات از پیش و براساس برنامه‌ریزی‌های انجام شده تعیین می‌شود ادامه داد: احداث مسکن برای خانواده‌های نیازمند، پرداخت هزینه‌های درمانی، تأمین بخشی از هزینه‌های ازدواج فرزندان مددجویان، پرداخت کمک‌هزینه تحصیلی دانش‌آموزان و دانشجویان و پرداخت کمک‌هزینه معیشتی به خانواده مددجویان از محل صدقات مردمی است.
حیدری ضمن اشاره به جمع‌آوری صدقات خانگی استان با استفاده از دستگاه‌های کارت‌خوان اضافه کرد: در این روش تخلیه‌گران صندوق‌های صدقات خانگی پس از شمارش صدقات پرداختی، وجه تأیید شده را از طریق دستگاه پوز ثبت می‌کنند که رسید نیز به صورت آنی صادر می‌شود.
وی بابیان اینکه در این روش صدقات پرداختی به صورت آنی ثبت می‌شوند گفت: حذف گردش پول نقد و جلوگیری از انتقال آلودگی‌های ویروسی، حذف مراحل شمارش و انتقال پول به بانک، ارسال فوری پیامک پرداخت برای مشترکان و دریافت آنی صدقات و هزینه آن برای نیازمندان از دیگر اهداف اجرای طرح است.
شایان ذکر است، عموم مردم و خیران نیکوکار برای افزایش ضریب امنیت و سرعت در خدمت‌رسانی به نیازمندان می‌توانند با شماره‌گیری کد آنی پرداخت #۰۳۸۸۸۷۷ از طریق گوشی همراه خود در هر زمان و مکانی کمک‌های خود را در سریع‌ترین زمان ممکن به دست نیازمندان مناطق انتخابی خود برسانند.

46

کد خبر 1493643

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
8 + 8 =