رقیب سلطان موز را هم دستگیر کردیم / مبارزه با فساد و ارازل و اوباش ادامه خواهدداشت

مدیرکل اطلاعات آذربایجان‌غربی با اشاره به اینکه امنیت این استان، امنیت کشور است گفت: وظیفه اصلی ما هشدار است و در طی چند وقت اخیر در مبارزه با فساد اقدامات زیادی انجام شده و باید بگویم همه ارازل و اوباش را دستگیر خواهیم کرد.

به گزارش خبرآنلاین آذربایجان‌غربی، چهارمین نشست صمیمی مدیرکل اطلاعات استان آذربایجان‌غربی با خبرنگاران و اصحاب رسانه و فعالین مجازی برگزار شد.

مدیرکل اطلاعات آذربایجان‌غربی در این نشست گفت: امنیت آذربایجان‌غربی، امنیت کشور است و در این خصوص تمام تلاش ما در حفظ امنیت و مبارزه با فساد ادامه دارد ضمن اینکه هشدار و برخورد به‌عنوان مهم‌ترین وظایف ما مطرح است و در طی یک سال گذشته بیش از ۲۰۰ مورد هشدار به مسئولین داده شده است.

وی با اشاره به اینکه مبارزه با فساد در استان با جدیت و قدرت بیشتری تداوم خواهد داشت، خاطرنشان کرد: در حوزه با مبارزه با مفاسد اقتصادی مانع بیش از ۵٠٠٠ میلیارد تومان فرار مالیاتی و قاچاق کالا و ارز شدیم.

مدیرکل اطلاعات آذربایجان‌غربی افزود: در برخورد و دستگیری‌ها، هرگز نگاه سیاسی و جناحی نداریم و در شهرهای مختلف استان و حتی در نهادهایی چون شهرداری و شوراهای شهر شاهد دستگیری‌هایی بوده‌ایم با این حال طبق قانون پرونده‌ها رسیدگی می‌شود.

وی اضافه کرد: در سال جاری ۱۵ باند جعل مدرک تحصیلی شناسایی و متلاشی شده است ضمن اینکه بیش از ١٠۴٣ هکتار زمین‌خواری به ارزش ٣هزار میلیارد تومان در سال جاری جلوگیری به عمل آمده است.

مدیرکل اطلاعات آذربایجان‌غربی ادامه داد: در چند وقت اخیر، رقیب سلطان موز و چندین تن از ارازل و اوباش نیز دستگیر شدند و  دستگیری و برخورد با اراذل اوباش نیز یکی از برنامه‌های مهم این مجموعه بوده و در دستور کار قرار دارد..

وی گفت: تا پایان سال همه ارازل و اوباش دستگیر و برخورد خواهدشد و مانع تداوم فعالیت آنها در استان خواهیم شد.

وی افزود: مردم مطمئن باشند اگر  تخلفی در شورای شهر و بدنه شهرداری صورت گرفته باشد تا آغاز انتخابات شورا با آن مبارزه و برخورد خواهد شد و سربازان گمنام و فرزندان شما در این نهاد و استان اجازه نخواهند داد حقی از مردم ضایع شود.

48

کد خبر 1493807

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
1 + 10 =