۹۱ درصد سهمیه لاستیک ناوگان حمل و نقل عمومی آذربایجان‌غربی توزیع شد

مدیرکل راهداری و حمل و نقل جاده ای آذربایجان‌غربی از توزیع بیش از ۹۱ درصد سهمیه لاستیک ناوگان حمل و نقل عمومی استان خبرداد.

به گزارش خبرآنلاین آذربایجان‌غربی، ارسلان شکری در تشریح این خبر گفت: تاکنون نزدیک به ۷۷ هزار و پانصد انواع مختلف حلقه لاستیک در سامانه در اختیار حوزه‌های توزیع استان قرار گرفته که از این مقدار بالغ بر ۷۰ هزار و پانصد حلقه لاستیک و در واقع افزون بر ۹۱ درصد سهمیه بین متقاضیان توزیع شده است.

 شکری درصد لاستیک های توزیع شده را با توجه به سایز آنها متفاوت دانست و افزود: ۹۶ درصد لاستیک های کوچک بعنوان پرتقاضاترین لاستیک‌ها بین متقاضیان توزیع شده و میزان توزیع لاستیک‌های سایز ۳۱۵ و سایز ۳۸۵ نیز به ترتیب نزدیک به ۹۱ درصد و بالغ بر ۸۹ درصد بوده است.

 این مقام مسئول در مورد تعداد تقریبی لاستیک مورد نیاز ناوگان حمل و نقل جاده ای استان اظهار کرد : طبق بررسی‌های انجام شده سالیانه نزدیک به ۸۰ هزار انواع مختلف سایز های لاستیک در استان مورد نیاز است که این مقدار به  تفکیک سایز مورد نیاز سالانه شامل بالغ بر ۲۳ هزار حلقه سایز ۳۱۵ ، نزدیک به ۲۱ هزار حلقه سایز ۳۸۵ و بالغ بر ۱۰ هزار حلقه سایز های کوچک است.

48

کد خبر 1493826

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
3 + 8 =