جراحی لیفت صورت چند سال شما را جوانتر می کند؟

جراحی لیفت صورت یک نوع عمل زیبایی است که سبب جذابیت صورت اشخاص می شود و جوانی را برای آنها به ارمغان می آورد. در این جراحی  بافت های صورت به وسیله متد های متنوع درمان می شود و چهره شخص را جوان تر و جذاب تر می نماید. اشخاصی که به دلایلی چون بالا رفتن سن ناظر ایجاد مسائل پوستی بوده اند به وسیله این شیوه می توانند پوستی زیبا و با طراوت داشته باشند.

در طول این عمل جراحی  معمولا چربی های اضافی و  سلول های مرده پوست از بین برده می شود و سلول های پوستی تحریک شده و ترمیم می شوند. در این نوع جراحی فرم چهره بهتر می شود چین و چروک ها برطرف می شوند و پوست  زیبا تر و بی ایراد تری خواهید داشت. با لیفت پوست، دیگر هیچ علامتی از چین و چروک در حیطه گونه ها، پیشانی، فک و چشم های خود نخواهید دید. هزینه اینگونه جراحی معمولا حاوی هزینه بیهوشی، هزینه جراح و پی جویی های پس از جراحی می باشد. ناگفته نماند بهتر است این عمل توسط بهترین جراح لیفت صورت و با بهترین تکنیک های روز دنیا انجام شود تا در آینده دستخوش مشکلاتی نشوید. با ما همراه باشید تا با این نوع عمل جراحی ، مزایا و دوره نقاهت آن بیشتر آشنا شوید.

شرایط لازم برای انجام جراحی لیفت صورت

 • لیفت صورت عملی حساس نیست ولی رجوع کننده بایستی شرایط لازم برای اعمال این جراحی را داشته باشد چرا که این جراحی برای هر فردی مطلوب نیست.
 • بسته به سن و وضعیت بدنی خویش باید از منعطف پذیری خوبی بهره مند باشید.
 • ساختار و بافت پوست شما باید برای این جراحی مطلوب باشد.
 • سلول های مرده و چین و چروک بر روی پوست داشته باشید که سبب شود ظاهر شما پیر جلوه نماید.
 • وزن متناسبی داشته باشید و در آزمایش های شما هیچ نوع عارضه پوستی مشاهده نشده باشد.

آشنایی با انواع تکنیک های جراحی لیفت صورت

برای لیفت صورت اشخاص ۲ شیوه تهاجمی و غیر تهاجمی به کار برده می شود. فوق تخصص جراحی پلاستیک به شیوه دقیقی وارسی می نماید که برای پوست هر شخص بایستی از چه شیوه ای استفاده نماید و چه شیوه ای برای کدام پوست مناسب است.

شیوه غیر تهاجمی

یکی از انواع روش های لیفت صورت شیوه غیر تهاجمی است. این روش بدان مفهوم است که نیازی به جراحی نیست و به وسیله تزریق یا فیلر یا دستگاه های مدرن مسائل پوستی برطرف می شود. در این روش پوست به صورت مطلوبی پاکسازی و تحریک می شود و جذاب تر و زیباتر به چشم می آید. اگر پوست شما تنها چین و چروک دارد این شیوه بهترین گزینه می باشد.

شیوه تهاجمی

از دیگر انواع روش های لیفت صورت شیوه تهاجمی است. اگر پوست شل است چربی زائد بسیاری دارد یا دارای چین و چروک های عمقی است این شیوه را به کار ببرید. در شیوه تهاجمی بخش های از پوست را برش داده و جراحی را انجام می دهند. در این روش آلودگی ها و چربی های موجود در پوست رفع شده و سلول های پوستی ترمیم می شوند. پس از اینکه ساختار پوست تمیز و محکم شد ناظر ناپدید شدن چین و چروک های پوستی خواهید بود.

جراحی لیفت صورت چند سال شما را جوانتر می کند؟

آشنایی با مزایای جراحی لیفت صورت

لیفت صورت به جذابیت و زیبایی بیشتر افراد کمک بسزایی می نماید و از امتیازات ویژه ای برخوردار است.

 • از مزایای عمده کشیدن پوست صورت این است که شما به روشنی احساس خواهید نمود که پوست با طراوت تر ، زیبا تر و سفت تری  دارید. با جذاب شدن پوست شخص اعتماد به نفس بیشتری پیدا می کند و از داشتن صورتی زیبا و جوان حس خوشایندی خواهد داشت.
 •  از مزایای لیفت صورت می توان به بین رفتن کامل چین و چروک های پوست اشاره نمود. با این نوع جراحی حتی چروک های نواحی گردن، زیر چانه و .... رفع می شوند.
 • اثربخشی باد و خورشید بر روی پوست کمتر می شود.
 • برآیند ناشی از این عمل جراحی، ماندگاری بسیار بالایی به نسبت روش های غیرتهاجی دارد.
 • از دیگر مزایای لیفت صورت می توان به این مورد نیز اشاره نمود که صورت شخص دست کم ۱۰ سال جوانتر به نظر می رسد.
 • زخم های حاصل از برش پوست و اعمال جراحی  به راحتی قابل دید نیستند و با گذشت زمان از بین می روند.

آشنایی با نکات عمده بعد از لیفت صورت

آگاهی از ضوابط و نکات ساده سبب می شود که لیفت صورت برای شخص اثربخش بوده و خیلی زود ریکاوری شود:

 • بعد از جراحی لباس های راحت و دارای یقه باز بپوشید زیرا که استفاده از لباس های گشاد امکان کشیده شدن پارچه بر روی پوست را به حداکثر می رساند.
 • از استعمال سیگار و مصرف الکل بپرهیزید.
 • از مصرف  داروهایی که سبب شود بهبودی شما به تعویق بیفتد بپرهیزید، قرص آسپرین ، دارو های ضد التهاب، و ... را مصرف ننمایید.
 • محیطی را در خانه برای خود مهیا سازید تا بتوانید در آن پماد ها، گاز مایع، لباس های متناسب ، بالش، یخ کیسه ای و دماسنج را در آن نگه دارید.
 • با فردی هماهنگ نمایید تا پس از عمل شما را تا منزل همراهی نماید.

لیفت صورت چه مدت طول می کشد؟

لیفت صورت حدود ۲ الی ۴ ساعت زمان لازم دارد. این مدت زمان معمولا به نوع و ماهیت پوست و مقدار لیفت صورت وابسته است. برخی اوقات مراحل دیگری هم به این جراحی افزوده می شود و زمان آن را بیشتر می نماید. دیگر متد هایی که به همراه این جراحی اعمال می شوند بلفاروپلاستی، لیپوساکشن، لیفت زیر چانه و بالون پیشانی می باشند.

آشنایی با مدت زمان لازم برای بهبودی پس از لیفت صورت

مدت زمان لازم برای بهبودی پس از لیفت صورت معمولا کوتاه است. امکان دارد تا یک هفته شخص ناظر کبودی هایی در قسمت گردن و صورت خود باشد. این ورم و کبودی تقریبا یک هفته وجود دارند و کم کم برطرف و ناپدید می شوند. پس از این مدت زمام شخص می تواند به امور روزانه خود باز گردد و به کار و ورزش بپردازد. همچنین در صورتی که دیگر عمل ها مانند جراحی پلک و یا لیفت اندوسکوپی ابرو به صورت همزمان با جراحی لیفت انجام شده باشد دوره نقاهت حساس تر و بیشتر خواهد شدو

2121

کد خبر 1493955