۰ نفر
۲۶ اسفند ۱۳۹۹ - ۱۷:۴۴
شهردار جدید ارومیه معارفه شد

مراسم معارفه مجید آقازاده به عنوان شهردار جدید ارومیه برگزار شد.

به گزارش خبرآنلاین آذربایجان‌غربی، مراسم معارفه مجید آقازاده به عنوان شهردار ارومیه با حضور معاون امور عمرانی استاندار آذربایجان‌غربی، مدیران شهری و استانی و فرماندهان نظامی و انتظامی و اعضای شورای اسلامی شهر ارومیه برگزار شد.

آقازاده شهردار جدید در مراسم معارفه گفت: در طول دوران خدمتی خود، شعارم و اعتقادم این بوده و است که هرکس برای مردم نوکری کند آقای آنهاست و هرکس ادعای آقایی داشته باشد ما آن را به نوکری نیز قبول نداریم.
وی خطاب به مدیران، کارمندان و کارگران شهرداری گفت: از همکاران شهرداری می خواهم که اگر آماده خدمتگزاری به مردم هستند این مسیر نوکری به مردم را با همراهی همدیگر به صورت قدرتمند ادامه دهیم و خدمت گذار صادق مردم شریف ارومیه باشیم.

آیدین رحمانی معاون هماهنگی امورعمرانی استاندار آذربایجان‌غربی هم گفت: از شهردار جدید خواهانیم که با جدیت به مقوله ساخت وسازهای غیر مجاز ورود کند و از روند رشد آن جلوگیری کند  چرا که این ساخت و سازهای بی شک یکی از آسیب های شهری است.

رحمانی  تعامل با دستگاه های اجرایی خدمات رسان،  شفاف سازی عملکرد مالی شهرداری، ساماندهی مقوله  پسماند شهری، اتمام پروژه های نیمه تمام شهری، مدیریت آب های سطحی، نوسازی ناوگان حمل و نقل عمومی را از شهردار جدید شهر ارومیه درخواست کرد.

به گفته معاون امور هماهنگی عمرانی استاندار آذربایجان‌غربی  بیش از ۳ هزار میلیارد تومان گردش در شهرداری‌های کشور وجود دارد که  یک هزار و پانصد میلیارد تومان آن در شهرداری  ارومیه  است که باید  نظارت ها  در این خصوص همواره صورت بگیرد  تا از اتلاف منابع جلوگیری و  به صورت بهینه پروژه عمرانی در سطح شهر تحقق یابد.

48

کد خبر 1496338

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
9 + 5 =