فراخوان نخستین جشنواره ملی خاطره‌نویسی«یادباد» در اروند منتشر شد

فراخوان نخستین جشنواره ملی خاطره نویسی با عنوان «یادباد» در منطقه آزاد اروند منتشر شد.

دبیر نخستین جشنواره ملی خاطره نویسی یادباد در گفتگو با خبرنگار خبرآنلاین در آبادان درباره شرایط شرکت در این جشنواره، اظهار کرد: هر شرکت‌کننده باید خاطره‌اش را در اینستاگرام شخصی خود بارگذاری کرده و ضمن تگ کردن (الزام شرکت در جشنواره) حامیان برگزاری این رویداد، فایل متنی آن را نیز به همراه مشخصات (نام، نام خانوادگی، سال تولد، شماره تلفن همراه و آدرس محل سکونت، آدرس اینترنتی اینستاگرام) از طریق نرم‌افزار واتساپ به شماره تلفن ۰۹۳۶۱۰۰۵۲۵۴ ارسال کند.

فرشید قنبری؛ با بیان اینکه برای شرکت در این جشنواره محدودیت سنی وجود ندارند، گفت: هر شرکت‌کننده مجاز به ارسال و بارگذاری حداکثر ۳ خاطره است که روایت این خاطرات می تواند به صورت خودنوشت و دیگرنوشت (نگارش خاطره دوستان و اقوام) باشد. محل تحقق خاطرات بایستی در محدوده منطقه آزاد اروند باشد.

وی افزود: حداقل واژه مجاز استفاده در خاطره ۵۰ کلمه و حداکثر ۵۰۰ کلمه است و برای بارگذاری خاطره در صفحه اینستاگرام استفاده از یک عکس ثبت شده در محدوده منطقه آزاد اروند (عکس مرتبط با روایت یا غیر مرتبط اما گرفته شده در اروند) پیشنهاد می‌شود.

وی تصریح کرد: اشاره به یکی از زیبایی‌های این منطقه، اعم از زیبایی‌های بصری (طبیعی ، مناظر شهری، هتل‌ها، ساختمان‌ها، بازار، فضای سبز و...)، فرهنگی، اجتماعی و غیره الزامی است.

دبیر نخستین جشنواره ملی خاطره نویسی یادباد؛ از تگ و فالو کردن تمامی صفحات اینستاگرام مربوط به حامیان جشنواره شامل موسسه آینه هنر خورشید اروند (@ayenehhonar )، سازمان منطقه آزاد اروند (@arvandmedia )، معاونت امور اجتماعی و فرهنگی شهرداری آبادان (@Farhangi_abadan )، ادویه‌جات اصلی حاج محمد جلالی (@hajmohammadjalali ) و مجموعه‌های خدماتی تفریحی انرژی مثبت (@cafe_mosbattt) به عنوان مجوز شرکت در این جشنواره خواند و یادآور شد: شرکت‌کنندگان بایستی خاطره خود را در بازه زمانی ۵ تا ۳۰ فروردین ماه سال آینده (۱۴۰۰) دراینستاگرام خود بارگذاری کرده و آن را به شماره واتساپ اعلام‌شده ارسال کنند.

قنبری؛ افزود: اختتامیه و معرفی برگزیدگان ۱۰ اردیبهشت ۱۴۰۰ برگزار می شود و به نفرات برتر به ترتیب نفر اول لوح تقدیر و جایزه نقدی ۲۰میلیون ریالی، نفر دوم لوح تقدیر و جایزه نقدی ۱۵ میلیون ریالی، نفر سوم لوح تقدیر و جایزه نقدی ۱۰ میلیون ریالی و خاطره‌ی تحسین‌شده (بدون اولویت) و جایزه نقدی ۲میلیون و ۵۰۰هزار ریالی اهدا می شود.

۴۶

کد خبر 1496765

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
5 + 11 =