شهردار تهران: ۱۵هزار تاکسیران بیمه می‌شوند

شهردار تهران از برقراری بیمه برای خانواده های متوفیان کرونای تاکسیران پایتخت خبر داد و گفت: ۱۵ هزار نفر از تاکسیرانان تهران در مرحله نخست بیمه خواهند شد.

به گزارش خبرگزاری خبرآنلاین، پیروز حناچی، در مراسم تجلیل و نکوداشت از تلاش‌های تاکسیرانان تهران و تکریم از خانواده‌های مدافعان خدمت در دوره شیوع کرونا در حوزه تاکسیرانی، افزود: سال گذشته در همین روزها ما اوج شرایط پاندمی کرونا را پشت سر گذاشتیم و تقریباً در جایی سراغ نداشتیم که سیستم حمل و نقل تعطیل شده باشد چراکه همان کسانی که در همان شرایط خدمات ارائه می‌کردند با همین روش‌های حمل و نقل مترو، اتوبوس و تاکسی مشغول ارائه خدمت بودند.

وی ادامه داد: با توجه به شیوع پاندمی کرونا به رغم اقداماتی که در طول یکسال گذشته تا کنون صورت گرفت، کسانی که مشغول خدمت رسانی با تاکسی بودند. طبیعتاً بیشتر در معرض ابتلاء بودند و میزان فوت افرادی که به این بیماری منحوس مبتلا شدند در بین تاکسیرانان؛ از تعداد آمار فوتی‌های حوزه خدمات شهری نیز در شهرداری تهران بالاتر بود.

حناچی گفت: ما یاد و خاطرات این عزیزان را در شهرداری تهران را گرامی می‌داریم و موضوع بیمه را پیگیر هستیم.

شهردار تهران خاطرنشان ساخت: به یک توافق ۱۵ هزار نفری اولیه رسیدیم و قرار شده تا از نفراتی که بیمه نیستند در سری اول این لیست قرار داشته باشند و از بین مرحومان تاکسیران نیز، یکی از افراد درجه یک این عزیزان «مدافع خدمت» در لیست بیمه قرار بگیرند.

۴۷۲۳۱

کد خبر 1496921

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
7 + 11 =