مهم سه امتیاز است که پرسپولیس می‌گیرد

حمید درخشان از عملکرد پرسپولیس در لیگ بیستم راضی است.

به گزارش خبرگزاری خبرآنلاین؛ پرسپولیس که حالا یک بار دیگر اوج گرفته و از روزهای نه چندان خوب اوایل فصل به طور کامل دور شده، در آخرین بازی سال 1399 توانست نفت مسجدسلیمان را هم از مقابل بردارد تا در کنار سپاهان و البته استقلال، از جدی ترین مدعیان قهرمانی لیگ بیستم به حساب بیاید. عملکرد پرسپولیس تحت هدایت یحیی گل محمدی، حالا رضایت هواداران و پیشکسوتان پرسپولیس را هم به دنبال داشته و حمید درخشان که خود روزگاری سرمربی قرمزها بود، حالا از عملکرد تیم یحیی راضی است.

حمید درخشان با اشاره به برتری ۲ بر یک پرسپولیس برابر نفت مسجد سلیمان در هفته هجدهم لیگ برتر گفت: پرسپولیس بازی خوبی انجام داد و موفق شد که با عملکردی منطقی حریفش را  شکست دهد و سه امتیاز این دیدار را کسب کند.البته نباید از عملکرد خوب نفت مسجد سلیمان هم بگذاریم. بازیکنان جوان این تیم با انگیزه امده بودند تا امتیاز بگیرند و خودشان را نشان دهند.آنها هم مانند سایر تیم‌ها با انگیزه مضاعفی برابر پرسپولیس قرار گرفتند اما پرسپولیس در نهایت به خواسته‌اش از این مسابقه رسید.

او در مورد اینکه پرسپولیس بردهای اقتصادی به دست می‌آورد و هواداران تا دقایق پایانی بازی باید برای پیروزی استرس داشته باشند، خاطرنشان کرد: مهم سه امتیاز است. پرسپولیس خوب بازی می‌کند و نمایش بدی ندارد که جای انتقاد بگذارد. تیم در هر بازی برای سه امتیاز به زمین می‌رود و به هدفش هم می‌رسد.

درخشان اضافه کرد: کادر فنی و بازیکنان به خوبی می‌دانند که در نیم فصل دوم کوچکترین غفلت شاید به قیمت از دست رفتن صدرنشینی تمام شود. نباید در این مقطع از فصل امتیاز از دست داد. باید بازی به بازی پیش برویم تا در نهایت به هدفمان برسیم. پرسپولیس شرایط خوبی دارد اما کار سخت است و نباید هیچ حریفی را دست کم گرفت و باید با تمام قوا کار پیش برود تا بتوانیم در لیگ قهرمان شویم. در این شرایط همه مسابقات به ویژه تقابل های رو در رو برای تیم حائز اهمیت است.

سرمربی اسبق سرخپوشان در مورد عملکرد بازیکنان تازه وارد پرسپولیس مانند شهریار مغانلو و مهدی ترابی تصریح کرد: هر دو بازیکن عالی بودند تاثیر خودشان را در این بازی داشتند. آنها از همین دیدار کیفیت اصلی خود را نشان دادند و امیدوارم بتوانند همین روند خوب را ادامه دهند. با حضور این نفرات دیگر پرسپولیس برای قهرمانی مسلح شده است.

254 251

کد خبر 1497693

برچسب‌ها