تحولی دیگر در جزیره با رو نمایی از بازار میوه و تره بار کیش

با همت و پیگیری های مدیران شرکت عمران و خدمات کیش نخستین بازار میوه و تره بار جزیره کیش گشایش یافت.

به گزارش خبرآنلاین از کیش، نخستین بازار میوه و تره بار منطقه آزاد کیش با حضور جعفر آهنگران سرپرست سازمان منطقه آزاد کیش  و بر خی از معاونان و مدیران این سازمان، ابوالفضل طیبی مدیرعامل شرکت عمران، آب و خدمات منطقه آزاد کیش و جمعی از مسئولان محلی در ساختمان پیشین شرکت عمران و خدمات شهری افتتاح شد

به گفته ابوالفضل طیبی مدیرعامل شرکت عمران، آب و خدمات منطقه آزاد کیش پس از انتخاب بهره بردار این مجموعه که در قالب دو فرآخوان برگزار شد، میوه های متنوع و با کیفیت در ساختمان میوه و تره بار به میزان ۲۰ تا ۴۰درصد زیر قیمت بازار به ساکنان کیش عرضه می شود.
طیبی در خصوص سازوکار قیمت گذاری در بازار میوه و تره بار کیش اظهار داشت: با مشارکت نماینده های "مدیریت بازرگانی و بازرسی سازمان، شرکت عمران، آب و خدمات کیش و بخش خصوصی" در قالب یک کارگروه "کیفیت و نرخ عرضه میوه ها" روزانه ارزیابی می شود. 
وی با اشاره به تاثیر قیمت گذاری بازار میوه و تره بار کیش در ایجاد رقابت با دیگر فروشگاه های این منطقه تصریح کرد:  بازار میوه و تره بار کیش با رویکرد حمایت از اقشار مختلف جامعه که با مشکلات عدیده ای در خصوص گرانی میوه مواجه هستند راه اندازی شده است. 
مدیرعامل شرکت عمران، آب و خدمات منطقه آزاد کیش تاکید کرد: این اقدام مهم دستاوردهای خوبی در حوزه اجتماعی این منطقه به دنبال خواهد داشت. 
ابوالفضل طیبی در رابطه با توسعه این طرح بیان داشت: در مرحله نخست این طرح فضایی بالغ بر ۱۵۰۰ مترمربع با ۱۹ غرفه و سردخانه در نظر گرفته شده است و توسعه طرح در آینده نزدیک با بازسازی و بهسازی این ساختمان تحقق خواهد یافت.
وی اظهارداشت: با احداث دو سردخانه در بازار میوه و تره بار کیش نسبت به تامین مایحتاج مردم اقدام شده است. 
ابوالفضل طیبی در خصوص تدوین فرایند درصد فروش بازار میوه و تره بار کیش گفت: با این فرایند می توانیم در در نرخ گذاری میوه های این مجموعه نظارت کامل داشته باشیم و با فضای تعاملی که میان بخش خصوصی و سازمان منطقه آزاد کیش ایجاد شده است این مهم در تسریع روند ارائه خدمات تاثیر گذار خواهد بود.  

کد خبر 1497784

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
5 + 3 =