واکنش شبنم مقدمی به درگذشت آزاده نامداری/ مبادا تمام کنید نفرت و لجن‌پراکنی را!

شبنم مقدمی در متن کوتاهی در واکنش به درگذشت آزاده نامداری درباره سقوط ارزش‌های اخلاقی و انسانی در جامعه هشدار داد.

به گزارش خبرگزاری خبرآنلاین، شبنم مقدمی بازیگر سینما در پی درگذشت آزاده نامداری در اینستاگرام نوشت: «مبادا دهان ببندید!...مبادا دست بردارید از لیچار گفتن!...مبادا تمام کنید نفرت و لجن‌پراکنی را! حتی حالا که طعمه‌تان روی تخت ِ مرده شورخانه افتاده!

بگویید! باز بگویید کجا چه گفت؟ کجا چارقدش را باد برد؟ کدام مردی را دوست داشت؟ بگویید آدم فلان جناح بود. به او بگویید «دولبریتی»! زبان و قلم‌تان را بسپارید دست جریانات معلوم‌الحال و آبرویش را بی‌رحمانه کالبدشکافی کنید!

بنشینید جای خدا و اشتباهاتش را قضاوت و تنبیهش کنید! مبادا شرم‌تان بیاید؟! مبادا یادتان بیاید در بسیار بسیار موارد صدبار از او بدتر و غلط‌تر عمل کرده و می کنید!؟ مبادا لحظه‌ای ...تنها لحظه‌ای! به دخترک ِ مادرمرده‌اش رحم‌تان بیاید؟!

بیفتید به جان عزت و آبروی مرده و زنده‌ آدم‌های به هر دلیل صاحب‌نام. کم نگذاریدها! هرچه فحاش‌تر...هرچه وقیح‌تر، برنده‌تر!

راستی چه بر سرمان آمده؟! کی حال و روزمان این شد؟! کی سرتاپای‌مان شد کینه و نفرت ِ بی دلیل و بی ثمر!؟ کی شدیم قاضی‌القضات ؟! کی شدیم دانای کُل و معصوم و خطاگیر؟ به کدام اجازه؟

خدایا برس به فریادمان. شفای عاجل روح و روان و دل ودرون می‌خواهم از تو، به اصرار، حتی پیش از شفای جسم.»

مقدمی در بخش دیگری از این متن اعتراض‌آمیز نوشته است: «آن‌چه نوشتم نه به دفاع از ایشان و عملکرد و نوع و نحوه‌ زندگی و مرگشان، نه به نقدِ ایشان ( که هیچکدامش به هیچکدام ِ ما مربوط نبوده و نیست!) بلکه در سوگ و رثای سقوط ارزش های اخلاقی و انسانی در خود ماست.»

واکنش شبنم مقدمی به درگذشت آزاده نامداری/ مبادا تمام کنید نفرت و لجن‌پراکنی را!

۵۸۵۸

کد خبر 1499421

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
3 + 9 =

نظرات

 • نظرات منتشر شده: 55
 • نظرات در صف انتشار: 0
 • نظرات غیرقابل انتشار: 0
 • IR ۱۷:۱۶ - ۱۴۰۰/۰۱/۰۸
  برو بابا
  • بیشعوری IR ۱۹:۳۲ - ۱۴۰۰/۰۱/۰۸
   94 36
   این برو بابا حتی از بمب اتم هم خطرناک تره!
  • آنا IR ۱۱:۱۵ - ۱۴۰۰/۰۱/۰۹
   30 12
   اصلا تو متنو خوندی ؟؟؟ یا اینکه یه اسم دیدی و اومدی مخالفت کنی
  • ناشناس IR ۱۵:۲۹ - ۱۴۰۰/۰۱/۰۹
   14 4
   در پاسخ " برو بابا" , اتفاقا" افرادمورد نظر سرکار خانم شبنم مقدمی , اشخاصی مانند تو هستند که هیچ چیزی درچنته ندارید , فقط پررو و وقیح هستید
 • IR ۱۷:۱۷ - ۱۴۰۰/۰۱/۰۸
  بزرگی میگوید هیچوقت روی عقایدت پافشاری نکن شاید یک روز عقیده ات عوض شد. آزاده نامداری یک روز از چادر و حجاب دفاع کرد ( عقیده اش در آن مقطع این بوده) بعد بدون حجاب در جایی دیده شد(شاید عقیده و نظرش عوض شده بود) . ولی ما به او حمله کردیم یعنی معتقدیم انسان نباید نظر و عقیده اش تغییر کند؟ برای او آرزوی رحمت میکنم و انشالله مرا ببخشد بابت قضاوتم و متاسفم برای خودم برای اینکه فکر می کردم انسان باید روی یک نظر و عقیده بماند و حق تغییر رای ندارد
  • هومن RU ۱۷:۵۵ - ۱۴۰۰/۰۱/۰۸
   اولا اون بزرگی که شما میفرمایید چنین حرفی زده ، باید ببینیم کی وکجا چنین کاری میکنه ، من بیام جلوی میلیونها بیننده از یک موضوعی دفاع کنم وبشم الگو وسرمشق از فواید آن استفاده هم ببرم بعد یک جا مشخص بشه که اصلا اعتقادی به اون موضوع نداشتم به قول شما نظرم عوض شده ولی این نظر جدید را هم جایی اعلام نکنم از من فیلم بگیرند باز هم زیرش بزنم معلومه که عده کثیری ناراحت میشوند، در ضمن هیچوقت برای ایشان آرزوی مرگ نکردیم .خیلی هم از فوت ایشان ناراحتم اما اون انتقاد صحیح بود نه لجن پراکنی واین دلیل نمیشه که همه کاسه کوزه ها را سر کسانی شکست که به این دورویی وتظاهر انتقاد داشتند.
  • IR ۱۸:۴۵ - ۱۴۰۰/۰۱/۰۸
   ایشون وقتی از اون سفر برگشتن باز هم چادر سر کردن یعنی عقیدشون عوض نشده بود بلکه دوباره وارد ایران شده بودند و اینجوری میصرفید که چادری باشن.
  • IR ۱۹:۲۹ - ۱۴۰۰/۰۱/۰۸
   66 13
   اول بگو کدوم بزرگ گفته دوما این خانم تا اخر عمرش چادری بود و خودش هم گفته بود تو جمع خانوادگی حجاب نداشته
  • ...... IR ۱۲:۵۸ - ۱۴۰۰/۰۱/۰۹
   9 26
   ببخشید اون عکس بی حجابی که از ایشون پخش شد ایشون در عروسی بودن نکنه انتظار دارین در عروسیم چادر سر کنه؟ بس کنین انقدر شایعه سازی و دخالت تو زندگی مردم انقدر ابروی مردم رو لگد مال نکنین به شما هیچ ربطی نداره
  • NL ۱۴:۵۲ - ۱۴۰۰/۰۱/۰۹
   18 2
   جناب 12:58 خود ایشون فرمودن در پارک بودن ، بعد باد اومده روسری از سرشون افتاده ، شما میگی عروسی بوده ؟ کی عروسی چادر سرش میکنه ؟ بابا میخواهید از یکی دفاع کنید درست دفاع کنید ! حتی بلد نیستید دفاع کنید ! من نمفهمم یکی فوت میکنه میشه ناراحت شد ولی نسبت به کارهایی که کرده انتقاد داشت و نقد کرد .
 • محمدمعصومی گرگ زخمی IR ۱۷:۱۸ - ۱۴۰۰/۰۱/۰۸
  7 33
  صدای استوری آزاده نامداری ماه را در شب نگاه می‌کرد تاریکی و مهتاب دوست او
 • هادی CA ۱۷:۴۹ - ۱۴۰۰/۰۱/۰۸
  خود کرده را تدبیر نیست. همه با فضای مجازی آشنا هستند. کسی که اتفاقات ریز زندگیشو اطلاع رسانی میکنه؛ باید منتظر تبعاتش هم باشه.
 • DE ۱۸:۵۹ - ۱۴۰۰/۰۱/۰۸
  مرده پرست ها و خود نماها و مدعیان اخلاق و انسانیت دوباره بلبل شدند !! چرا نباید از ریا انتقاد کرد ؟؟ چرا باید بخاطر حرف حساب ، با مرگ یک نفر زبانمان را گاز بگیریم ؟؟؟
  • IR ۱۹:۲۰ - ۱۴۰۰/۰۱/۰۸
   بعصی هنرمندان فکر می کنند با متن سنگین نوشتند خیلی هنرمند ند یک نکته دیگه اگر برخی هنرمندان ما نمی خوان قضاوت بشن لزومی نداره همه اتفاقات زندگی شون را درفضای به نمایش بگذارند
 • ماهی ها در سکوت میمیرند ( مردم عادی ) DE ۱۹:۲۰ - ۱۴۰۰/۰۱/۰۸
  طبق آماری که داده شده 5460 نفر امسال خودکشی کردن یعنی روزی 15 نفر ، یعنی همان روزی که خانم نامداری خودکشی کردن 14 نفر دیگه هم خودکشی کردن ! تعجبم در این هست که چطور سلبریتی ها ، روزنامه ها ،... چرا واکنشی نشون نمیدن ؟ چرا از این حرف نمیزنن و نمی نویسن از علت خودکشی اون افراد ؟ اونها مادر و پدر و برادر و فرزند کسی نبودن ؟ با رفتنشون خانواده ایی داغدار نشده ؟ خانم مقدمی من میدونم این حجم از عصبانیت و خشم و ... که شما ازش دم میزنی از کجا میاد ؟ از اینکه مردم هیچوقت صداشون شنیده نشد ! از اینکه افرادی مثل شما و... هیچوقت صدای مردم نبودید ؟ صدای صدا و سیما بودید ! خشم و افسردگی و ناراحتی مردم دلیل داره! چند بار جرات نقد داشتید و حرف مردم رو زدید خانم مقدمی ؟ چندبار صدای کسی که سلبریتی نبود و خودکشی کرد رو شنیدید ؟ چند بار صدای آنها بودید ؟ چند بار همصدا با مردم تقاضای واکسن کردید ؟ چقدر با مشکلات مردم در ارتباط هستید ؟ شما سلبریتی ها تا موقعی که دنیا به کام شما باشه همه چیز خوبه و مردم کی هستن ولی اگر یکی از شما مشکلی براش پیش بیاد با مردم هم در میفتید !
  • IR ۲۲:۳۸ - ۱۴۰۰/۰۱/۰۸
   18 16
   شما از کجا میدونی خود کشی کرده؟
  • US ۰۷:۲۰ - ۱۴۰۰/۰۱/۰۹
   13 7
   در پاسخ بی نام ، من دیدم از خبر ۲۰:۳۰ که قاضی مربوطه در مصاحبه ، فرمودن که نامه خداحافظی و بسته قرص های ضد افسردگی خالی رو پیدا کردن و ایشون فرمودن که قضیه تا اینجا خودکشی بوده !
  • IR ۰۷:۳۵ - ۱۴۰۰/۰۱/۰۹
   24 6
   آمار خود کشی در ایران تکان دهنده است .مسئولین که مدعی درست کردن مدینه فاضله هستند کجایند؟فقط برای نمایش هراز گاهی خود را نشان می دهند
  • NL ۱۱:۱۶ - ۱۴۰۰/۰۱/۰۹
   2 5
   البته فکر کنم منظورتون سال 99 بوده که من رفتم نگاه کردم تو سایتها ببینم درست میگید یا نه ، امسال که 8 روزش رفته و روزی 15 نفر هم بگیریم میشه 120 نفر !
  • هومن IR ۲۰:۳۷ - ۱۴۰۰/۰۱/۰۹
   5 1
   درمورد خودکشی این آمار دقیق نیست، امار واقعی را کسی نمیدونه بیش از این حرفهااست، مثلا اون کسی که ناراحتی قلبی داره اما پول مداوا نداره کسایی که سرطان دارند اما نمیتونند درمان کامل انجام بدهند وبرخلاف خیلی از کشورهای دنیا حمایت دواتی ازشون نمیشه، اونهایی که پول ندارند وبا یک پراید تصادف میکنند ومفت میمیرند، کسانی که دق مرگ میشند سکته میکنند وافسرده میشوند زیر بار مشکلات زندگی واگر فکر کنید میبینید چقدر موارد دیگه میشه به اینهااضافه کرد وهیچکس هم نمیبینتشون، دلش براشون نمیسوزه وازشون دفاع نمیکنه من هم از این دورویی به اصطلاح سلبریتی ها حالم بد میشه به نظرم انتقاد حق مامردم هست میخواهد مرحوم نامداری باشه یا محمد رضا گلزار یا ....... ما مردم مرده پرستیم ، درسته نباید پشت مرده حرف زد چونکه نمیتونه از خودش دفاع کنه اما درزمان حیاتشان حق انتقاد، عصبانیت ویاناراحتی نداریم منظورم فحاشی نیست .
  • نسیم IR ۰۸:۱۸ - ۱۴۰۰/۰۱/۱۰
   0 2
   در جواب هومن در اعتقادات دینی ما کسی که خودکشی میکند از رحمت خدا دور میشود پس بهتر است به این عزیزانی که شما مثال زدید ( مرگشان دست خود شان نبوده) برچسب خودکشی نزنید
 • IR ۱۹:۲۲ - ۱۴۰۰/۰۱/۰۸
  ببین تروخدا کیا حرف از لجن پراکنی می زنند امثال سینماگرانی که خودشون تو فیلماشون خانمهایی با تیپ وپوشش این مرحوم مسخره میکنند.
 • US ۱۹:۳۵ - ۱۴۰۰/۰۱/۰۸
  47 14
  هم در پس و هم در پيش قضاوت ماهريم. و اين كار نادرست ماست حتى ما كه در اينور ابيم. قبلاً كه طرف رو نفله كرديم، تا مُرد پرستيديمش. الانم تا يكى ابراز نظر ميكنيم، ميخوايم شكمشو جر بديم. انسان ها براى يك مدت بسيار كوتاه به اين دنيا ميان و ميرن، چه خوبه كه يك رنگ و بى ريا باشند تا حد اقل تا زنده اند مردم إزشون به نيكى يادى بكنند. چه فائده كه فقط پس از مرگ نامش به نكوئى ببرند. دنيا مال زنده هاس، نه مرده گان.
  • آریا IR ۱۰:۰۸ - ۱۴۰۰/۰۱/۰۹
   11 5
   نظرتون کاملا منطقی است کا ایرانیها زنده کش مرده پرستیم
 • ملی IR ۲۰:۱۰ - ۱۴۰۰/۰۱/۰۸
  23 16
  عالی بود
 • ناشناس US ۲۰:۳۸ - ۱۴۰۰/۰۱/۰۸
  44 12
  شما تحمل ندارید نظرات مردم را بشنوید اجبار نیست مشکل کم تحملی مردم و تحریف اخبار میباشد
 • عبدالکریم IR ۲۲:۳۲ - ۱۴۰۰/۰۱/۰۸
  10 22
  خلایق هرچه لایق. محمود و حسن از سر این ملت زیادم هستن !
  • IR ۰۸:۳۴ - ۱۴۰۰/۰۱/۰۹
   14 2
   دولت مردان ما هم دقیقا همین نظر را دارند. ملت برایشان طفل صغیری است که توانایی تشخیص خوب و بد را ندارد و باید برای نحوه زندگی، برایش تصمیم بگیرند. چرا این دولت مردان در اجرای تفکراتشان و حتی تربیت فرزندان شان موفق نمی شوند تقصیر رفیق ناباب و جامعه و ... است. احیانا به ذهنشان خطور نمی کند که شاید اشتباه می کنند.
 • بیکار IR ۰۱:۳۵ - ۱۴۰۰/۰۱/۰۹
  78 9
  یواش خانم تند نرو.شما هنرمندان زندگی تونم فیلم بازی میکنید.میگید مردم ایران ما شمارو دوست دارم ولی حاضر نیستید بچتونو مثل بچه مردم تون تو کشور خودتون ب دنیا بیارین.میگید حجاب خوبه بعد خودتون پاتونو میزارین اونور اب بی حجاب میگردین.اخرشم مثل مسئولین زحمتکش همه تقصیر هارو میندازین گردن مردم.ممنون ک هستید
 • NL ۰۱:۴۲ - ۱۴۰۰/۰۱/۰۹
  36 6
  یک جمله کوتاه : روحش شاد
 • CA ۰۱:۴۵ - ۱۴۰۰/۰۱/۰۹
  30 5
  آقا ما انسان ها شکننده ایم دنیا دو روزه بیاییم با هم مهربان باشیم اگر کسی اشتباه کرد، اشتباهش را بگوییم اما فکر شکنندگی افراد هم باشیم روانش شاد، متاسفم از رفتنش و بسیار نگران برای فرزندش و خانواده اش
 • IR ۱۰:۰۲ - ۱۴۰۰/۰۱/۰۹
  13 38
  درود بر شما خانم مقدمی
 • Kia IR ۱۰:۰۴ - ۱۴۰۰/۰۱/۰۹
  36 1
  روحش شاد. هرچی خوب روواسه خودشون میخان،ماتوپایین شهرتواجاره خونه موندیم شماجاهای خوب خوب زندگی کن،ماحتی ماسک‌های یک بارمصرفه چندبارمیشوریم استفاده میکنیم شماها یکی مثل علی صبوری که میره بیمارستان فکرمی‌کنم همه بایدبراش دست به سینه بایستن،ماشبهاموقع خواب سیروابلیمومیخوریم بخاطرمشکل قلبی شماها حتی تست و آزمایش پزشکی روباراول قبول نمیکنید ازچی حرف میزنی خانم محترم؟! حرفهای خوب روهمه بلدن بزنن عمل کردن مهمه.حرف بادهواست.
 • رضا IR ۱۰:۱۵ - ۱۴۰۰/۰۱/۰۹
  16 5
  الهی عظم البلا وبرح الخفا
  • IR ۱۵:۵۰ - ۱۴۰۰/۰۱/۰۹
   3 4
   یعنی چی؟
 • IR ۱۰:۲۶ - ۱۴۰۰/۰۱/۰۹
  19 6
  خدارحمتش کنه.یک فاتحه بخونید.
 • رضا IR ۱۰:۵۴ - ۱۴۰۰/۰۱/۰۹
  39 4
  اینهمه انسان شریف میمیرند مثلا سربازجوان مرزبانی و امثالهم برای دفاع از میهن مقابل گلوله دشمن شهید میشن هیچکس اخمش نیست بعد یه بازیگر یامجری دست چندم تو رختخواب خونه ش میمیره همکاراش چون رسانه دارند فریاد وامصیبتا سرمیدن وبه مردم مظلوم توهین میکنند شما سلبریتی ها در دورترین نقطه ذهن این مردم هم جایی ندارید
 • شهرام IR ۱۱:۱۶ - ۱۴۰۰/۰۱/۰۹
  9 44
  خوب کاری کرده به کسی مربوط نیست....مشکلات زندگیتونو ول کردین نشستین قضاوت میکنین....ما خودمون مگه چجوری هستیم طبیعت زندگیمون اینه....همه ما آدمها اشتباه میکنیم...روحت شاد آزاده نامداری....
 • ققنوس IR ۱۱:۲۲ - ۱۴۰۰/۰۱/۰۹
  8 8
  درود بر شما عالی بود . غم هجرت خانم نامداری را به تمام اعضای محترم خانواده ایشان و همکاران و دوستدارانشان تسلیت عرض میکنم
 • ناشناس IR ۱۱:۵۲ - ۱۴۰۰/۰۱/۰۹
  18 4
  خانم مقدمی عزیز،چقدر خوب میشد به غیر از مردم،منتقدین و صاحبان قلم، یادی هم میکردین از همکاران عزیزتان،یعنی همان بازیگران و سلبریتی های محترم و حتی خوانندگان و مجریان بنام کشورمون که کم نگذاشتن برای خانم نامداری عزیز! شاید این طوری حرفهاتون رو خیلی بهتر میشد به جان و دل خرید.
 • موسوی IR ۱۱:۵۸ - ۱۴۰۰/۰۱/۰۹
  8 1
  ما همه اسیر فضای مجازی شدیم وگرنه گند اخلاقی جامعه که مال قدیماست دلیلشم همون مثال معروف که میگه .... دهان مردم نمیشه بست !
 • IR ۱۲:۲۹ - ۱۴۰۰/۰۱/۰۹
  27 10
  همه خطا میکنن و کسی معصوم ومصون از اشتباه نیست اما خدایی هست که پوشاننده عیب هاست ،اما آشکار کردن خطای دیگر گناهی بسیار بزرگتر و گاه نابخشودنیست. شخصی که به هر دلیلی عکس و فیلم بی حجاب این خانم رو پخش کرد قطعاً گناهکار و در مرگ او سهیم و تاوانش رو پس خواهد داد
 • IR ۱۲:۵۳ - ۱۴۰۰/۰۱/۰۹
  22 1
  اینا رو مردم میگن تا برای دیگران درس عبرت بشه و بفهمند که بخاطر هیچ تزویر وریا رو ترویج نکنند
 • IR ۱۳:۲۵ - ۱۴۰۰/۰۱/۰۹
  31 2
  به نظر من اگر این مرحومه زمانی مورد و حمله وانتقاد مردم قرار گرفت نه بعنوان شخص آزاده نامداری بلکه به عنوان یه سیستم آقازادگی فاسد که شعار پرهیز تقوا برای مردم زیاد میدادن ولی به صرف خاص بودم هر کاری برای خودشون مباه بود...مردم از ریاکاری ...فساد ...آقازادگی..شعار پوچ و مرگ خوبه برا همسایه متنفرن....
 • sina IR ۱۳:۳۰ - ۱۴۰۰/۰۱/۰۹
  11 2
  این از نظر مردم بدترین کارهاست و دوما همزمان با ایشون 14 نفر دیگه هم خودکشی کردند چرا اسم اون ها را نمیاریم و سوما کسی که ریزترین مسایل زندگی و زناشویی خود را در فضای مجازی قرار میدهد باید فکر تبعات ان باشد من به شخصه بسیار ناراحت شدم از فوت ایشون.ولی مردم ما از این دلخورند که کسی حرف دل اونا را نمیزند و بدتر همیشه رودروی مردم هستند
 • S IR ۱۴:۱۸ - ۱۴۰۰/۰۱/۰۹
  10 4
  نباید هنرمندان اینقدر خودشونو مهم بدونن مردم بیکار نیستن پشت سر شون حرف بزنن کم تر از زندگی شخصیشون در فضای مجازی عکس منتشر کنن تا مردمم شایعه نسازن بعد هم در شان یک هنرمند نیست اینطور صحبت کنه لیچار دیگه چیه هنرمند اینو بگه بعد به مردم پند و اندرز میده.
 • دیانا DE ۱۴:۲۲ - ۱۴۰۰/۰۱/۰۹
  7 5
  شما سلبریتی ها نون گوشنگی نخوردین از سر شکم سیری حرف میزنین لطفا نظراتتون و برای خودتون نگهه دارین
 • زهرا IR ۱۴:۵۶ - ۱۴۰۰/۰۱/۰۹
  19 24
  ممنون ازت شبنم عزیز بالاخره یه نفر باید دهان یاوه گویان رو می بست چقدر قشنگ گفتی عاشقتم
 • CH ۱۵:۰۵ - ۱۴۰۰/۰۱/۰۹
  18 0
  سوالم اینجاست : نمیشه به رفتار های شخصی نقد داشت ؟ مخصوصا سلبریتی ها که با علم بر اینکه کارهاشون مورد دید و قضاوت مردم قرار میگیره به این ورطه پا گذاشتن ؟ من از فوت ایشون بسیار ناراحتم ولی به رفتار و کارهای ایشون نقد داشتم ( هیچوقت نقد با فحاشی و بی ادبی یکی نیست ) و مثل یک عده آفتاب پرست حالا که فوت کرده نمیام رنگ عوض کنم . سوالم از همین هنرمندان و دوستان که دم از اخلاق میزنن و زندگی شخصی ، خاطرشون هست بازداشت 2 دختر بچه ( سحر تبر و مائده ) و آوردنشون تو همون تلویزیون و مثل یک تروریست یا یک قاتل باهاشون مصاحبه کردن ؟ اگر یکی از اونها خودکشی میکرد چی میگفتید ؟ همین شما سلبریتی ها چی میگفتید ؟ شما مصاحبه خانم نامداری با مونا برزوئی رو دیدید ؟ اون هم حریم شخصی ایشون بوده که اون خانم رو قضاوت کرد بابت حجابش ؟ دوستان میشه از مرگ یکی ناراحت شد کما اینکه همه ما روزی خواهیم مرد ولی در کنارش به بعضی از کارهای اون شخص خرده گرفت و نقد کرد ( البته بدون بی ادبی و تخریب ) .
 • IR ۱۵:۳۴ - ۱۴۰۰/۰۱/۰۹
  10 10
  متاسفم برای دو لبریتی های بی ادب و نزاکت کشورم.... خودتان را به نمایش نگذارید حرف و عمل تون یکی باشه... شعارهای روشن‌فکرانه ندهید....تا زیر رگبار انتقادات قرار نگیرید....فکر کنم شما بیشتر نگران آینده و سرنوشت خودتان بودید تا نگران قضاوت شدن مرحوم نامداری
 • شمس تبریزی IR ۱۶:۴۴ - ۱۴۰۰/۰۱/۰۹
  2 1
  قاضی زندگی خودتان باشید قضاوت کردن و پرداختن به امور زندگی دیگران شایسته نیست همه ما بخشی از یک ماجرا را میبینیم و به کل ماجرا واقف نیستیم.
 • بزرگمهر IR ۱۸:۰۲ - ۱۴۰۰/۰۱/۰۹
  4 1
  این خانم اینجا را برای عقده گشایی خودش گیر آورده است چون بیرون از مرزهای ایران هیچکس این بازیگرها را نمی‌شناسد که حتی میکرولیبریتی هم حساب نمی‌آیند.
 • IR ۲۰:۲۰ - ۱۴۰۰/۰۱/۰۹
  2 3
  همه ما درمرگ او دخیلیم تاوقتی که سرمون توکار خودمون نیست تاوقتی که راحت قضاوت میکنیم راحت حکم صادر میکنیم وراحت حکم رو اجرا میکنیم
  • IR ۲۲:۳۲ - ۱۴۰۰/۰۱/۰۹
   2 1
   کاری ب گذشته او و ممنوع کار شدنش و تظاهر کرده یا نه ،عکسش پخش شده و این جور و اونجور نداریم ،اونا تمام شده رفته .حرف ما اینه کسانی که ب هر شکل وشیوه ،باعث افسرگی او و در نهایت خودکشی او ،و بی مادر شدن بچه ۴ ساله نقشی داشته ، توی این دنیا تقاص پس میدن و اون دنیا هم باید جوبگو باشن .والسلام
 • ناشناس IR ۲۲:۲۸ - ۱۴۰۰/۰۱/۰۹
  1 1
  حالا اونایی که نشستن وبدون اینکه خودشون روببین وقضاوت کنن دیگران راقضاوت میکنن دلشون خنک شد طفلک ازاده روحش شاد مرسی ازخانم شبنم مقدم که حرفایی خوبی زد ولی جای تاسفه ازدست این ملت که هزارگرفتاری هست دارن ازین واون حرفایی که لایق خودشونه میزنن واقعا نمیدونم اسمش رو چی میشه گذاشت