‍  صیانت از حریم راههای لرستان توسط ۲۸ اکیپ راهداری

معاون راهداری اداره کل راهداری و حمل و نقل جاده ای لرستان گفت : در طرح نوروزی ۱۴۰۰ تعداد ۴۲۰ نیروی راهدار در قالب ۲۸ اکیپ حضور فعال دارند و صیانت از حریم راهها نیز با جدیت ادامه دارد.

به گزارش خبرآنلاین لرستان ، عارف امرایی  گفت: با برنامه ریزی های صورت گرفته، در طرح نوروزی ۱۴۰۰ تعداد ۴۲۰ نیروی راهدار در قالب ۲۸ اکیپ و با در اختیار داشتن ۲۸۰ دستگاه ماشین آلات سبک و سنگین با تمام توان در محورهای مواصلاتی و ۳۲ راهدارخانه سطح استان حضور دارند و مشغول خدمت رسانی به کاربران جاده ای هستند.

وی افزود: فعالیت راهداران در زمینه گشت های تلفیقی با سایر حوزه ها از جمله کنترل و نظارت ناوگان کالا و مسافر با جدیت در حال انجام است.

 امرایی اظهار داشت: علاوه بر گشت های مشترک به همه ی ادارات شهرستانهای تابعه ابلاغ شده است که تیم های ارتقای کیفیت راهداری شامل: لکه گیری، تعمیر و ساماندهی تابلوها و علائم ایمنی، شست و شوی تابلو و علائم، پاکسازی حریم، قنوزنی و برخورد با متجاوزان به حریم راه در ایام تعطیلات نوروزی فعال باشند.

معاون اداره کل راهداری و حمل و نقل جاده ای لرستان با بیان اینکه برخورد با متجاوزان حریم راه در این ایام تعطیل نیست، تصریح کرد: گشت های راهداری به صورت شبانه روزی در محورهای مواصلاتی فعال هستند و اجازه هیچگونه ساخت و ساز غیرمجاز را به متجاوزان نمی دهند، همچنین از هم استانی های عزیز انتظار داریم هرگونه حوادث جاده ای و ساخت و ساز غیرمجاز را از طریق سامانه ۱۴۱ به این اداره کل اطلاع دهند.

۴۶

کد خبر 1499839

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
1 + 1 =