جابجایی۱۰میلیون تن کالا در قزوین

معاون حمل و نقل اداره کل راهداری و حمل و نقل جاده‌ای استان قزوین از حمل و جابجایی ۱۰میلیون و۲۲۳هزار تن کالا توسط ناوگان حمل و نقل عمومی جاده‌ای این استان در سال گذشته خبر داد.

به گزارش خبرگزاری خبرآنلاین از  قزوین؛ علیرضا معیری‌پور، معاون حمل و نقل اداره کل راهداری و حمل و نقل جاده‌ای استان قزوین گفت: میزان حمل کالا در استان ۴درصد نسبت به سال پیش از آن رشد داشته است.

معاون حمل و نقل اداره کل راهداری، نوشابه، مواد پاک کننده و خاک معدنی را از مهم ترین کالاهای حمل شده در این مدت عنوان کرد و ادامه داد: حمل کالا و نیازهای اساسی مردم از اولویت های ویژه حوزه حمل و نقل جاده ای است که حتی در شرایط سختی که طی یک سال گذشته به دلیل شیوع کرونا وجود داشت با همت رانندگان این بخش به خوبی ادامه یافت.

معیری‌پور بیان کرد: با توجه به شیوع ویروس کرونا در یک سال گذشته اقدامات لازم و پروتکل های بهداشتی به شرکت های حمل و نقل کالا ابلاغ شده و هم اکنون نیز در حال اجرا است.

او با اشاره به فعالیت ۱۰هزار و ۲۷۹دستگاه کامیون و تریلی در این ناوگان افزود: ۱۲هزار و ۳۵۶راننده پرتلاش در بخش حمل و نقل کالای استان مشغول فعالیت هستند.

معاون حمل و نقل اداره کل راهداری و حمل و نقل جاده‌ای استان قزوین با بیان اینکه در قالب کمیسیون ماده ۱۱ و ۱۲ نظارت ویژه بر فعالیت شرکت‌های حمل و نقل و رانندگان انجام می‌شود گفت: مردم، کاربران جاده ای و صاحبان کالا هم می‌توانند هرگونه شکایت و انتقاد از ناوگان حمل و نقل کالا را از طریق سامانه ۱۴۱ جهت رسیدگی به این اداره کل اطلاع دهند.

۴۶

کد خبر 1499860

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
9 + 8 =