۱ نفر
۱۰ فروردین ۱۴۰۰ - ۱۴:۵۴
«عصر شیرین» به تلویزیون رسید

از اولین عصرانه خانوادگی شبکه افق با نام «عصر شیرین» رونمایی شد. این برنامه نگاهی خانوادگی و با محوریت زنان دارد.

به گزارش خبرگزاری خبرآنلاین، برنامه ترکیبی «عصر شیرین» از شنبه ۱۴ فروردین ۱۴۰۰ مهمان خانه‌های ایرانیان می‌شود. محمدهادی نعمت الهی، تهیه کننده این برنامه، با بیان این‌که «عصر شیرین» نگاهی خانوادگی با محوریت زنان دارد افزود: «زنان، کلیدی‌ترین نقش را در ایجاد آرامش و نشاط در خانواده ایرانی دارند. بر همین اساس، گروه تولید برنامه «عصر شیرین» در طراحی تمام بخش‌های برنامه، این نکته و دغدغه را مدنظر قرار داده و طراحی بخش‌ها و آیتم‌های برنامه را با هدف بازشناسایی و ایجاد حال خوب در خانواده‌های ایرانی انجام داده‌است.»

محمدهادی نعمت الهی ادامه داد: «بر همین اساس، موضوع محوری روزهای پنج‌گانه پخش برنامه نیز با همین نگاه خواهد بود. به این ترتیب که هرروز هفته نقش‌های زن را در نسبت با خودش، همسرش، فرزندان، جامعه پیرامون و خانه بررسی کرده ودرباره آن حرف می‌زنیم. موضوعات، گفت‌وگوها و آیتم‌های هرروز نیز به اقتضای موضوع محوری همان روز پخش خواهد شد.»

تهیه کننده «عصر شیرین» در پایان گفت: «پژوهش و پیش تولید این برنامه از تابستان سال۹۹ آغاز شده است و تلاش کرده‌ایم در قالب‌های رسانه‌ای جذاب، برنامه‌ای با پشتوانه دانش روز و مناسب مخاطبان امروزی تلویزیون تولید کنیم. به همین دلیل، تعدد و تنوع آیتم‌ها در برنامه بسیار زیاد خواهد بود.»

برنامه «عصر شیرین» از ۱۴ فروردین، روزهای شنبه تا چهارشنبه، حوالی ساعت ۱۸:۳۰ از شبکه افق سیما پخش خواهد شد.

۵۸۲۴۵

کد خبر 1499898

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
5 + 1 =