کرونا در تیم ملی والیبال/ تست اولیه دو ملی‌پوش مثبت شد

فارس نوشت: تست کرونای دو بازیکن تیم ملی والیبال ایران مثبت اعلام شد.

نخستین اردوی تیم ملی والیبال در سال 1400، از امروز (چهارشنبه) در حالی آغاز می‌شود که به ملی‌پوشان اعلام شده ساعت 16 با در دست داشتن تست کرونا خود را به کادرفنی معرفی کنند. بر اساس هماهنگی‌های به عمل آمده با یکی از آزمایشگاه‌های معتبر، در بدو ورود ملی‌پوشان، تست مجددی از اردونشینان گرفته خواهد شد تا با اطمینان بیش‌تری اردو را آغاز کنیم.

در حال حاضر تست اولیه علی اصغر مجرد و پوریا یلی، دو ملی پوش والیبال ایران مثبت شده و طبق گفته پزشکان باید 10 روز در قرنطینه باشند و سپس از آنها تست مجدد گرفته شود. فدراسیون والیبال برای حفظ سلامتی ملی پوشان اعلام کرده با وجود ورود به اردو با نتیجه منفی تست کرونا، ساعت 16 امروز دوباره از تمام نفرات تست خواهد گرفت.

امیر خوش خبر، سرپرست تیم ملی والیبال ایران با تاکید بر این که مهم‌ترین دغدغه فدراسیون در اردوی تیم ملی، رعایت کامل پروتکل‌های بهداشتی است، گفت: امیدواریم با برگزاری اردو پشت درهای بسته و تحت تدابیر کامل بهداشتی، تمرینات سالمی برگزار کنیم و به همین منظور، از تردد افراد اضافی جلوگیری خواهد شد.

وی تصریح کرد: هیچ فردی بدون داشتن تست منفی کرونا، اجازه حضور در تمرینات را ندارد و سعی می‌کنیم تا حد امکان پروتکل‌های بهداشتی را رعایت کنیم که خدایی نکرده مشکلی ایجاد نشود و در برنامه‌های تیم ملی، خللی ایجاد نشود.

258 41

کد خبر 1500205

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
6 + 8 =