۱ نفر
۱۱ فروردین ۱۴۰۰ - ۱۸:۳۵
وضعیت نهاوند قرمز شد

فرماندار نهاوند و رئیس ستاد پیشگیری و مبارزه با کرونای این شهرستان گفت: با اعلام وضعیت قرمز کرونایی توسط وزارت بهداشت، نهاوند وارد موج چهارم این بیماری شده است.

به گزارش خبرگزاری خبرآنلاین از نهاوند ؛ مراد ناصری با اعلام این خبر فوری افزود: با توجه به قرمز شدن وضعیت شهرستان محدودیت و ممنوعیت های جدیدی در سطح نهاوند اعمال می شود.

وی گفت: اوضاع فعلی نهاوند نگران کننده است و آمار مبتلایان افزایش یافته است به همین علت هر دو بیمارستان نهاوند، درگیر بیماران کرونایی شده‌اند، اما به مردم اطمینان می‌دهم در بدترین شرایط هم نهاوند به بیمارستان صحرایی احتیاجی نخواهد داشت.

وی با بیان اینکه در حال حاضر ۵۰ درصد تخت های بیمارستان های نهاوند، خالی است و همه امکانات و خدمات لازم برای مهار موج چهارم کرونا در شهرستان آماده شده است، گفت: یقین دارم فرهنگ، همدلی و همراهی مردم دیار تاریخی نهاوند، مانند گذشته مدیران را برای کنترل وضعیت فعلی و خروج نهاوند از شرایط قرمز کرونایی کمک و همراهی خواهد کرد.

محدودیت و ممنوعیت‌های جدید نهاوند اعلام شد

آیت صالحی معاون برنامه ریزی فرمانداری و نماینده تام الاختیار در ستاد مقابله باکرونا شهرستان نهاوند نیز گفت: ورود و خروج به شهرستان نهاوند ممنوع است، در همین راستا تمامی پلاک‌های غیربومی در سطح شهر از روز پنج‌شنبه ۱۲ فروردین ساعت ۸ صبح جریمه و اعمال قانون خواهند شد.

وی خاطرنشان کرد: تمامی گروه شغلی ۲، ۳ و ۴ تا اطلاع ثانوی تعطیل هستند و با توجه به شرایط پیش‌رو، ۱۳ فروردین و روز طبیعت، تمامی سراب‌ها و تفرج‌گاه‌های سطح شهر مسدود بوده و هرگونه تجمع و دورهمی در بوستان‌ها ممنوع و در صورت پارک ماشین در محدوده جاده‌ها اعمال قانون انجام خواهد شد.

صالحی اضافه کرد: تمامی پلاک‌های غیربومی در سطح شهر و روستاها توسط گشت‌های محسوس ونامحسوس از ساعت ۸ صبح روز پنج‌شنبه ۱۲ فروردین روزانه یک میلیون تومان جریمه خواهند شد.

وی با بیان اینکه برگزاری هرگونه دورهمی و تجمع در مراسم‌ها خصوصا خاکسپاری و عروسی ممنوع است، افزود: برگزاری نمازهای جمعه، جماعت یومیه و مراسم‌های آئینی و مذهبی تعطیل بوده و از تمامی میهمانان خواهشمندیم خودروهای پلاک‌ غیربومی ظرف امروز نهاوند را ترک کنند.

48

کد خبر 1500237

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
3 + 9 =