۱ نفر
۱۲ فروردین ۱۴۰۰ - ۱۵:۰۰
اخراج کرونایی‌ها از لیگ قهرمانان آسیا

روزنامه الاقتصادیة عربستان خبر داد هر فردی که در طول مسابقات لیگ قهرمانان آسیا به کرونا دچار شود، از این رقابت ها اخراج می شود.

 چند روزی بیشتر به آغاز رقابت های لیگ قهرمانان آسیا باقی نمانده و کنفدراسیون فوتبال قاره به دنبال تشدید قوانین سختگیرانه درخصوص رعایت پروتکل های بهداشتی است تا این رقابت ها با کمترین میزان ابتلای افراد به کرونا برگزار شود.

در همین رابطه روزنامه الاقتصادیة عربستان در خبری مدعی شد که کنفدراسیون فوتبال آسیا اعلام کرده است هر فردی که در طول رقابت های لیگ قهرمانان تست کرونایش مثبت شود، حتی در صورت بهبودی نیز از این رقابت ها اخراج می شود و حق شرکت در بازی ها را ندارد.

علاوه بر این، AFC مقرر کرده است که قبل از ورود بازیکنان و عوامل تیم ها به استادیوم، دمای بدن آنها مورد بررسی قرار گیرد و هر فردی که دمای بدنش از 37.5 بیشتر بود، حق ورود به داخل استادیوم را نخواهد داشت.

پس از اینکه در فصل گذشته این بازی ها، تعدادی زیادی از بازیکنان الهلال به ویروس کرونا مبتلا و از لیگ قهرمانان نیز اخراج شدند، کنفدراسیون فوتبال آسیا در پی اعمال قوانین سختگیرانه جهت رعایت پروتکل های بهداشتی توسط تیم های حاضر در این رقابت هاست.

258 41

کد خبر 1500393

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
1 + 5 =