ستاد کرونا همدان: شهروندان روز طبیعت در خانه بمانند

 سخنگوی ستاد مقابله با ویروس کرونا استان همدان از شهروندان خواست به منظور پیشگیری از شیوع ویروس کرونا ۱۳ فروردین روز طبیعت را در خانه بمانند.

به گزارش خبرآنلاین همدان ؛ مهرداد نادری‌فر در گفتگویی با اعلام این خبر افزود: هم اینک شهرستان نهاوند در وضعیت نارنجی و ۹ شهرستان دیگر استان همدان در وضعیت زرد کرونایی هستند بنابراین محدودیت ترافیکی در نهاوند با حساسیت بیشتری اعمال می شود.

مدیرکل دفتر امور اجتماعی استانداری همدان اضافه کرد: همه پارک ها، بوستان ها و محیط های تفریحی شهرستان نهاوند بسته است و از شهروندان انتظار می رود از تردد به سمت بوستان ها در روز طبیعت خودداری کنند.

نادری فر تاکید کرد: تیم های پلیس از تردد خودروها به سمت بوستان ها و مراکز تفریحی شهرستان نهاوند در روز طبیعت جلوگیری کرده و رانندگان متخلف را اعمال قانون می کنند.

وی خاطرنشان کرد: با توجه به اینکه وضعیت سایر شهرستان های استان همدان زرد کرونایی است اما این وضعیت شکننده بوده و بازگشت به شرایط نارنجی و قرمز در صورت رعایت نکردن اصول بهداشتی، دور از انتظار نیست.

سخنگوی ستاد مقابله با ویروس کرونا استان همدان با بیان اینکه محدودیت تردد شبانه از ساعت ۲۲ تا سه بامداد در شهرهای دارای وضعیت زرد کرونایی همچنان برقرار است، از شهروندان ساکن در شهرستان های زرد خواست به منظور پیشگیری از شیوع کرونا روز طبیعت را در خانه به سر ببرند.

نادری فر اظهار داشت: آمار مراجعان به بیمارستان های استان همدان در نوروز امسال رو به افزایش بوده است که امید می رود با رعایت اصول بهداشت فردی، فاصله گذاری فیزیکی و استفاده از ماسک این آمار را کاهش داد.

46

کد خبر 1500576

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
3 + 0 =