هنوز «امین» ریفرال بیماران کرونایی نشده است/ افزایش فوتی‌های کرونا در اصفهان

سخنگوی دانشگاه علوم پزشکی اصفهان با اعلام شناسایی هزار و ۱۸۴ مورد جدید ابتلا به کرونا، نسبت به افزایش فوتی ها و موارد بستری در بخش مراقبت های ویژه در اصفهان ابراز نگرانی کرد.

آرش نجیمی در گفت‌وگو با خبرنگار خبرآنلاین با اعلام افزایش فوتی ها و موارد بستری در بخش مراقبت های ویژه در اصفهان گفت: هنوز بیمارستان امین به عنوان ریفرال بیماران کرونایی در نظر گرفته نشده است. در شبانه روز گذشته ازدو هزار و ۹۳۸ بیمار مشکوک به کرونا هزار و ۱۸۴ مورد قطعی شناسایی شد و ۱۸۲ نفر از این بیماران در مراکز درمانی تحت پوشش دانشگاه علوم پزشکی اصفهان بستری شده‌اند.

سخنگوی دانشگاه علوم پزشکی اصفهان با بیان اینکه طی ۲۴ ساعت اخیر۹۷ بیمار بهبود یافته کرونا از مراکز درمانی ترخیص شده‌اند، اضافه کرد: این در حالی است که هنوز هزار و۲۰ بیمار مبتلا به کرونا در مراکز درمانی تحت پوشش دانشگاه علوم پزشکی اصفهان بستری هستند.

وی اضافه کرد:  ۱۵۲ نفر از افراد بستری در مراکز درمانی تحت پوشش دانشگاه علوم پزشکی اصفهان در بخش مراقبت‌های ویژه نگهداری می‌شوند.

نجیمی با اشاره به مرگ و میر۱۲ بیمار مشکوک و قطعی به کرونا در مراکز درمانی تحت پوشش دانشگاه علوم پزشکی اصفهان ابراز داشت: در شبانه روز گذشته، سه مورد مثبت قطعی فوت با کرونا گزارش شده است. 

46

کد خبر 1500881

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
1 + 2 =