بررسی مذاکرات برجامی و توافق‌نامه 25 ساله ایران و چین در اولین جلسه بهارستانی‌ها در ۱۴۰۰

ایسنا نوشت: سخنگوی کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس شورای اسلامی از بررسی مذاکرات صورت گرفته در نشست کمیسیون مشترک برجام در این کمیسیون خبر داد.

ابوالفضل عمویی اظهار کرد: کمیسیون امنیت ملی فردا صبح و قبل از آغاز جلسه علنی مجلس، نشستی را با مسولان مربوطه جهت بررسی مذاکرات و مباحث مطرح شده در نشست کمیسیون مشترک برجام برگزار می کند.

وی توضیح داد: با توجه به برگزاری اجلاس وبیناری روز گذشته کمیسیون مشترک برجام و نیز جلسه آتی حضوری کمیسیون مشترک در روز سه شنبه هفته جاری در وین، این جلسه در کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس تشکیل می شود.

یک عضو هیات‌رئیسه مجلس نیز از نشست غیرعلنی فردای مجلس برای بررسی توافق‌نامه ایران و چین خبر داد و گفت: مجلس شورای اسلامی فردا (یکشنبه ۱۵ فروردین) ‌جلسه غیرعلنی خواهد داشت تا توافق‌نامه ایران و چین مورد بحث و بررسی قرار گیرد.

به گزارش فارس، حجت‌الاسلام علیرضا سلیمی عضو هیات رئیسه مجلس شورای اسلامی گفت: در این جلسه بناست تا توافق‌نامه ایران و چین مورد بحث و بررسی قرار گیرد و مقاماتی از وزارت امور خارجه با حضور در جلسه مجلس توضیحاتی را در این باره به نمایندگان ارائه کنند.

عضو هیات‌رئیسه مجلس شورای اسلامی اظهار داشت: همچنین بناست تا در این جلسه آخرین وضعیت صنعت هسته‌ای کشور برای نمایندگان تشریح شود.

۲۷۲۱۹

کد خبر 1500994

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
4 + 13 =