دیدار دستیار وزیر ارتباطات با مدیر فرودگاه یاسوج

سید فرزاد نجات نیا دستیار وزیر ارتباطات گفت:ارتباط پوشش ارتباطی و اینترنت فرودگاه یاسوج به عنوان یکی از مهمترین زیر ساختهای توسعه استان کهگیلویه و بویراحمد ارتقاء و بهینه سازی خواهد شد.

به گزارش خبرگزاری خبرآنلاین کهگیلویه و بویراحمد:سید فرزاد نجات نیا دستیار وزیر ارتباطات "دراین دیدار با مدیر فرودگاه استان"‌ گفت؛ زیرساخت ارتباطی خصوصا هوایی یکی از آیتم های مهم در توسعه محسوب می شود، که برای سرمایه گذاران از اهمیت بالایی برخوردار است.

مدیر جدیدفرودگاه یاسوج آقای مهندس انصاری گفت: برای ارتقاء و توسعه خدمات فرودگاهی راه اندازی خطوط جدید هوایی - با اضافه کردن دو ایرلاین معراج و پارس - به یازده پرواز در هفته را در برنامه داریم.
 ‌
در راستای جذب گردشگران و تورهای هوایی سیاحتی زیارتی به مشهد، و در دراز مدت به راه اندازی پرواز عتبات و همچنین اتصال استان به تاکسی هوایی فارس توسط شرکت ماهان می‌تواند نقطه عطفی برای بحث صنعت توریسم خصوصا سلامت باشد.
‌ 
دستیار وزیر ارتباطات افزود:در راستای #عدالت_ارتباطی پوشش ارتباطی و اینترنت فرودگاه - بعنوان یکی از مهمترین زیرساختهای توسعه استان - ارتقاء و بهینه سازی خواهد شد.
‌در کوتاه مدت احداث نیوسایت همراه اول در بله زار - پیش بینی شده در برنامه فاز ۸ مخابرات ایران - با هدف کم کردن ترافیک دیتا در این منطقه پرجمعیت اقدام جدی در پوشش ارتباطی و پهن باند (اینترنت) به حساب خواهد آمد.

نظر به برنامه توسعه‌ای فرودگاه و نیاز به بستر فیبر نوری اختصاصی، هماهنگی لازم از طریق شبکه فیبر نوری شرکت ارتباطات زیرساخت (یاسوج-مالخلیفه) انجام خواهد پذیرفت.

دیدار دستیار وزیر ارتباطات با مدیر فرودگاه یاسوج

48

کد خبر 1501279

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
5 + 6 =