کسانی را انتخاب کنیم که برای رفاه جامعه بکوشند

نماینده ولی فقیه در استان قزوین گفت: کسانی را انتخاب کنیم که در امر خدمات‌رسانی و رفاه جامعه بکوشند.

به گزارش خبرگزاری خبرآنلاین از قزوین؛ عبدالکریم عابدینی، نماینده ولی فقیه در استان قزوین در دیدار اعضای هیئت نظارت انتخابات ریاست جمهوری استان قزوین بیان کرد: اینکه متولیان امر در بحث انتخابات طرفدارانه حضور نیابند بسیار حائز اهمیت است اما آن چیزی که اهمیت بیشتری دارد این است که دیگرانی که طرفدارانه در این عرصه حضور می‌یابند، مدیریت شوند تا همه متولیان امر امانت‌وارانه از این عرصه صیانت کنند.

عابدینی خاطرنشان کرد: نباید کسانی وارد عرصه انتخابات شوند که به جای خدمت‌رسانی به مردم به دنبال سوء استفاده از جایگاه و بیت‌المال باشند و جامعه را ناامید کنند.

نماینده ولی فقیه در استان قزوین بیان کرد: برخی که نمی‌توانند سفره‌های مردم را تأمین کنند، با فرار رو به جلو حرف از رفراندوم می‌زنند. آنها برای مطامع اجانب کار می‌کنند در حالی که باید به فکر سفره و رفاه مردم باشند و طرح رفراندوم در حیطه رسالت آنها نیست.

او عنوان کرد: خدای متعال فرموده کسانی که در قلب‌هایشان مرض نفوذ کرده است، شتابزده و با عجله سمت و سوی دشمنان می‌روند و اینکه رهبر معظم انقلاب فرمودند در باب مذاکره عجله نکنید، تفسیر همین آیه شریفه است.

عابدینی ادامه داد: خدای متعال فرموده اگر از آنها دلیل شتابشان را بپرسید می‌گویند می‌ترسیم جنگ اتفاق بیافتد، رهبری فرمودند جنگی اتفاق نمی‌افتد و همه شواهد نیز بر این معنا تأکید دارد که آنها نمی‌توانند وارد جنگ شوند اما آنها همواره مردم را از جنگ می‌ترسانند تا به اهداف شوم خود دست یابند.

امام جمعه قزوین اظهار کرد: جدی‌تر از گذشته باید علاوه بر انجام رسالت‌های شورای نگهبانی، رسالت مبارزه با فتنه‌ها، بصیرت بخشی و نگهبانی از انقلاب و نظام مبتنی بر نماز بپردازیم و رسالت‌های اجتماعی خود را به انجام برسانیم.

46

کد خبر 1501673

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
3 + 9 =