انتخابات بیانگر بلوغ سیاسی و اجتماعی یک جامعه است

مسئول کمیته اطلاع رسانی ستاد انتخابات استان قزوین بیان کرد: انتخابات بیانگر بلوغ سیاسی و اجتماعی یک جامعه است و امیدواریم انتخابات ۱۴۰۰ با حضور پرشور و نشاط شهروندان ایرانی به یک جشن ملی تبدیل شود.

به گزارش خبرگزاری خبرآنلاین از قزوین؛ حسین بی نیاز، مسئول کمیته اطلاع رسانی ستاد انتخابات استان قزوین در جلسه کمیته اطلاع‌رسانی ستاد انتخابات استان که در سالن معاونت سیاسی برگزار شد گفت: کمیته اطلاع رسانی یکی از حساس‌ترین و مهمترین ارکان ستاد محسوب می شود، اطلاع رسانی و آگاهی بخشی بصورت سریع، صریح و شفاف و تولید محتواهای جذاب در فراهم کردن فضای پرشور و نشاط انتخاباتی در کنار رقابت سالم و اخلاق مدارانه داوطلبان و هواداران آنها می‌تواند زمینه‌ساز انتخابات ماندگاری در خرداد امسال شود که در این میان نقش صداوسیما و رسانه های استان بسیار با اهمیت است.

 بی نیاز افزود: انتخابات بیانگر بلوغ سیاسی و اجتماعی یک جامعه است و امیدواریم انتخابات ۱۴۰۰ با حضور پرشور و نشاط شهروندان ایرانی به یک جشن ملی تبدیل شود.

او بیان کرد: جشن انتخابات بدین معنی است که علیرغم تفرقه اندازی دشمنان، مردم صبور و آگاه ایران بزرگ با رقم زدن یک اتفاق تاریخی و ماندگار، دوباره روحیه استقامت و امید را به رخ جهانیان می کشند و جشن حضور را رقم می زنند. 

مسئول کمیته اطلاع رسانی ستاد انتخابات استان در پایان گفت: ستاد انتخابات استان افتخار می‌کند که در اسفند۹۸ با برگزاری کاملا بیطرفانه انتخابات مجلس شورای اسلامی بدون کمترین حاشیه و نارضایتی یک انتخابات شفاف و سالم را رقم زد، به نحوی که هیچگونه اعتراضی را از سوی افراد و جناح‌ها شاهد نبودیم.

سیزدهمین دوره انتخابات ریاست جمهوری و ششمین دوره انتخابات شوراهای اسلامی شهر و روستا در ۲۸خرداد سال جاری برگزار می شود.

48

کد خبر 1502032

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
3 + 4 =