تحولات جدید در بودجه‌ شهرداری قزوین

شهردار قزوین گفت: شیوه بودجه‌ریزی سال۱۴۰۰ براساس ارزیابی عملکرد سازمان‌ها در دستور کار بود که با تصویب شورا تغییراتی ایجاد شد.

به گزارش خبرگزاری خبرآنلاین از قزوین؛ سیاوش طاهرخانی، شهردار قزوین با حضور در جلسه شورای اسلامی شهر قزوین و اولین جلسه شورا در سال جاری با اشاره به شرایط سخت ایجاد شده در اثر کرونا گفت: سال ۹۹ از سخت ترین سال های مدیریت شهری بود و کرونا در روزهای ابتدایی سال گذشته اوج گرفت و یکی از پیامدهای آن فشار اقتصادی فراگیر در همه سطوح جامعه از جمله مدیریت شهری بود، از تورم شدید که تأثیر خود را بر افزایش بهای خدمات در شهر گذاشته بود و کاهش درآمدها از سوی دیگر و شرایط کرونایی هم که  مزید بر علت بود، ولی با این وجود تمام تلاش خود را کردیم تا از انضباط مالی در شهرداری برخوردار باشیم.

طاهرخانی افزود: تاثیر این مسائل در برنامه های امسال شهرداری به ویژه در ایام سال نو به وضوح مشهود بود.

او به حوزه بودجه نیز اشاره کرد و گفت: تحولات زیادی در این حوزه به وجود آمد، شیوه بودجه ریزی سال ۱۴۰۰ بسیار متفاوت بود و ارزیابی عملکرد سازمان ها در دستور کار بود که با تصویب شورا تغییراتی در این بودجه در سال ۱۴۰۰ ایجاد شد.

این مقام مسئول بیان کرد: سال۹۹ در شرایط سختی گذشت ولی به هر روی سالی بود که توفیقات بسیاری در خدمت رسانی به شهروندان در سایه حمایت های شورای شهر میسر  شد و ما تلاش کردیم که در شهرداری برنامه هایمان را بر اساس گام دوم انقلاب پیش ببریم.

شهردار قزوین گفت: سال جدید که سال انتخابات است تلاش می کنیم تا هیچ تاثیری بر خدمات رسانی  به مردم نگذارد و بتوانیم تا پایان این دوره‌ شورا، بر اساس رهنمودهای مقام معظم رهبری و با تاسی از نامگذاری سال گام‌های بلندی برداریم.

48

کد خبر 1502427

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
9 + 6 =