توزیع آگهی‌های دولتی سامانه‌ای شد

مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان قزوین از سامانه‌ای شدن توزیع آگهی‌های دولتی خبر داد و از ادارات خواست تا اقدامات لازم را برای این امر انجام دهند.

 به گزارش خبرگجزاری خبرآنلاین از قزوین؛ محمد حسین اسماعیلی، ‌مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان قزوین به نامه مدیرکل مطبوعات و خبرگزاری های داخلی وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی اشاره کرد و گفت: در این فرآیند جدید و برای سهولت کار و در راستای دولت الکترونیک، امکان درج سفارش چاپ آگهی های دولتی از طریق سامانه جامع رسانه های کشور برای دستگاه های اجرایی میسر شده است.

اسماعیلی با اشاره به ارسال راهنمای فرآیند جدید ثبت نام درج سفارش آگهی به ادارات کل و شهرداری های استان قزوین، از مدیران و مسئولان دستگاههای اجرایی خواست با عنایت به امکان درج سفارش چاپ آگهی های دولتی از طریق سامانه جامع رسانه های کشور که برای دستگاههای اجرایی میسر شده است، کارشناس مربوطه در سامانه مذکور  نسبت به  ثبت نام اقدام کرده و فرم کاربرگ را تکمیل و به این اداره کل برای برنامه ریزی مراحل بعدی اعلام کنند.

مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان قزوین تصریح کرد: در این روش متقاضی چاپ آگهی به اداره ارشاد مراجعه نمی کند و آگهی ها فقط از طریق سامانه دریافت و برای چاپ به نشریات ارسال می شود.

48

کد خبر 1502430

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
8 + 0 =