استاندار سمنان: مشکلی در پذیرش بیماران کرونایی در بیمارستان‌های استان سمنان وجود ندارد

استاندار سمنان گفت: مشکلی در پذیرش بیماران کرونایی در بیمارستان‌های استان سمنان باوجود افزایش آمار ابتلا و بستری وجود ندارد.

به گزارش خبرگزاری خبرآنلاین استان سمنان، علیرضا آشناگر  در نشست ویدئو کنفرانسی ستاد مدیریت مقابله با کرونا ویروس در سالن یادگار امام (ره) استانداری سمنان افزود: از سپاه و بسیج می خواهیم همکاری خود را با کادر درمانی ادامه داده و طرح شهید حاج قاسم سلیمانی را با هدف مدیریت مقابله با کرونا ادامه دهند.
وی اضافه کرد: تمام فعالیت های آموزشی به صورت حضوری تعطیل است و ماموریت کارکنان دستگاه های اجرایی به شهرستان ها ممنوع می‌باشد.
استاندار سمنان تصریح کرد: پرداختی‌های حق ماموریت را حتما صحت بررسی خواهیم کرد و انجام ماموریت ها کاملا خلاف است و نباید انجام شود.
آشناگر تصریح کرد: برای ۶۰ میلیون نفر بسته‌های حمایتی در نظر گرفته شده که در ماه مبارک رمضان پرداخت می شود و تسهیلات مشاغل تحت تاثیر کرونا به مدت ۶ ماه استمهال می‌شود.
استاندار سمنان گفت: از تلاش دانشگاه های علوم پزشکی استان در بخش های مختلف که با تلاش مضاعف در خط مقدم مدیریت مقابله با کرونا قرار دارند، تشکر می‌کنم و هرموج کرونایی که استان را فرا می‌گیرد این عزیزان با تمام وجود برای مدیریت و مقابله با کرونا تلاش می‌کنند.
وی اضافه کرد: الحمدالله با توجه به تمهیدات اندیشیده شده در پذیرش بیماران در بیمارستان ها مشکل نداریم و فرایند تست و نمونه گیری به صورت منظم و در کمترین زمان ممکن در حال انجام است.
وی تصریح کرد: تعداد بستری های بیماران کرونایی در استان زیاد شده اما میزان ترخیص بیماران هم رضایت بخش است.

46

کد خبر 1503590

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
5 + 0 =