ضرورت بکارگیری توان مدیریتی برای پشتیبانی از تولید

استاندار قزوین گفت: مجموعه مدیریتی استان تلاش خود را برای پشتیبانی و مانع‌زدایی از روند تولید به کار گرفته‌اند.

به گزارش خبرگزاری خبرآنلاین از قزوین؛ هدایت الله جمالی پور، استاندارقزوین در جلسه ستاد تنظیم بازار استان گفت: تعامل و همکاری بین مسوولان و مردم  به اثرگذاری بیشتر اقدامات و خدمات دولتمردان و اعضای ستاد تنظیم بازار منجر می شود و امید است این مهم به درستی در استان قزوین به مرحله اجرا درآید.

استاندار قزوین، با بیان اینکه حمایت از تولیدکنندگان از مهمترین وظایف مدیریتی مسئولان استان و دستگاه هایی اجرایی در سال جاری است افزود: در این زمینه هیچ گونه کوتاهی تا به امروز صورت نگرفته است و از تولیدکنندگان نیز انتظار می رود با حمایت های دولتی، آنها هم مردم را کمک و با تولید خود مشکلات معیشتی و اقتصادی مردم را کاهش دهند.

این مقام مسئول گفت: قیمت تصویب شده در ستاد تنظیم بازار باید اجرایی شود و هرگونه تخلف در این زمینه و افزایش قیمت به هیچ وجه قابل پذیرش نیست.

جمالی پور با اشاره به وضعیت کشتار و توزیع مرغ در استان قزوین، اضافه کرد: در کشتارگاه ها و مرغداری ها باید نظارت و دقت لازم صورت گیرد چون با سیستم دلالی و مشکلات در توزیع مرغ رو به رو هستیم و این موضوع قابل قبول نیست و در روند توزیع مرغ نباید اجازه هرگونه سواستفاده ای داده شود.

او با بیان اینکه دستگاه های نظارتی تا به امروز به خوبی با ستاد تنظیم بازار همکاری کرده اند، اظهار کرد: البته علاقه مند به ورود و حضور دادستانی و تعزیرات در این موضوعات نبوده و دنبال برطرف کردن مشکلات به صورت تعاملی هستیم ولی در صورت کوتاهی و سواستفاده نمی توانیم سکوت کنیم.

این مقام مسئول افزود: در زمینه تنظیم بازار اتحادیه ها و شرکت های تعاونی، مسئولیتی سنگینی را بر عهده دارند و از آنها هم درخواست داریم که در زمینه های معیشتی و اقتصادی طرف مردم باشند و با کمک دولت مشکلات آنها را برطرف کند.

46

کد خبر 1503707

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
1 + 1 =