توصیه‌های انتخاباتی رئیس سازمان عقیدتی سیاسی وزارت دفاع

ایرنا نوشت: رئیس سازمان عقیدتی سیاسی وزارت دفاع گفت: در انتخاب فرد اصلح باید به شاخصه‌های ایمان و پارسایی، کفایت در اداره و مدیریت جامعه، توجه به محرومان و مستضعفان و برقراری عدالت و مبارزه با فساد توجه کرد؛ چرا که راه علاج مشکلات کشور در انتخاب فرد اصلح با نگاه مدیریت انقلابی و جهادی است.

حجت الاسلام و المسلمین آقاجانپور  با حضور در جمع کارکنان وزارت دفاع با مبارک دانستن تقارن بهار نوروز با اعیاد شعبانیه درسال ۱۴۰۰  گفت: بهار، فرصتی است برای تإمل در راز آفرینش و اندیشیدن در شإن و جایگاه بهار از نظرگاه دین؛ همچنان که در دعای تحویل سال درخواست می کنیم «حول حالنا الی احسن الحال» و این بهارفرصتی است برای ایجاد بهترین تغییر و تحول در زندگی فردی، خانوادگی واجتماعی.

رئیس سازمان عقیدتی سیاسی وزارت دفاع ادامه داد: ملت ایران و برخی از کشورهای فارسی زبان با آمدن بهار و فروردین،   سال خود را شروع می کنند و با سنت های شایسته ای همچون دید و بازدید، کمک به محرومان و مسمتندان، این عید را گرامی می دارند.

حجت الاسلام آقاجانپور با بیان اینکه دین مبین اسلام نیز برخی از سنت های حسنه در عید نوروز مانند دید و بازدید، صله ارحام، رسیدگی به محرومان و مستضعفان و پاکسازی محیط زندگی و اجتماعی از آلودگی ها را تایید نموده است با اشاره به  حدیثی از((معلی بن خنیس)) از امام صادق(ع) گفت: بر اساس این روایت چند رخداد بزرگ در نوروز از جمله نازل شدن جبرئیل بر پیامبر(ص)، فرو ریختن بت های قریش از بالای خانه کعبه توسط امیر المومنین(ع)، شکستن بت ها توسط حضرت ابراهیم(ع)، بیعت با حضرت علی پس از مرگ عثمان و ... روی داده است.

وی با اشاره به تقارن سال ۱۴۰۰ و شروع قرن جدید با میلاد حضرت صاحب الزمان گفت: انشاءالله به زودی شاهد طلوع خورشید ولایت باشیم و بتوانیم به عنوان پیروان اهل بیت عصمت و طهارت(ع) نقش خود را برای زمینه سازی ظهور حضرت حجت به خوبی ایفا نماییم.

رییس سازمان عقیدتی سیاسی وزارت دفاع با اشاره به فرمایشات نوروزی  مقام معظم رهبری مبنی بر وجود دو بزرگداشت جشن امام زمان در سال ۱۴۰۰ گفت: این موضوع وظیفه و رسالت ما را در تبیین نقش مردم در ایجاد زمینه های ظهور دو چندان می کند.

توصیه‌های انتخاباتی رئیس سازمان عقیدتی سیاسی وزارت دفاع

حجت الاسلام آقاجانپور با اشاره به انتخابات  پیش رو گفت: در انتخاب فرد اصلح باید به شاخصه های ایمان و پارسایی، کفایت در اداره و مدیریت جامعه، توجه به محرومان و مستضعفان و برقراری عدالت و مبارزه با فساد توجه نمود؛ چرا که  راه علاج مشکلات کشور در انتخاب فرد اصلح با نگاه مدیریت انقلابی و جهادی است.

وی با اشاره به مشکلات اخیر معیشتی و نوسان دائم قیمت های کالاهای اساسی و مصرفی مردم  گفت: بخشی از این مشکلات اقتصادی و هرج و مرج بازار و افزایش قیمت کالاهای اساسی ارتباطی با تحریم ها ندارد و سوء مدیریت افراد مسئول و عملکرد ضعیف مدیران  در بروز چالش های اقتصادی بی تاثیر نیست.

رییس سازمان عقیدتی سیاسی وزارت دفاع در پایان با اشاره به نامگذاری سال جدید به نام «تولید، پشتیبانی و مانع زدایی» گفت: خدارا شاکریم که اقدامات وزارت دفاع در سال گذشته رضایت مقام معظم رهبری را به همراه داشت و امسال نیز باید با تلاش چند برابری، مجاهدت و اقدام انقلابی به تحقق کامل شعار سال، جامه عمل بپوشانیم.

216219

کد خبر 1503814

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
8 + 10 =