فرمانده سپاه محمد رسول الله(ص) گفت: در فتنه داخلی آسیب پذیریم.

به گزارش خبرآنلاین، سردار حسین همدانی فرمانده سپاه تهران در مراسم رزمایش بزرگ فاطمیون ناحیه مقاومت سید الشهدا(ع) با بیان اینکه «فتنه 88 در اردوگاه و قرارگاه شیاطین طراحی شد» گفت: آن ها امید بسته بودند که در این فتنه و توطئه کار را تمام کنند آخر کار را نیز طراحی کرده بودند. چه کسی جز بسیجیان توطئه را با شکست مواجه کرد؟!  دوست و دشمن اعتراف کرد. شبکه بی بی سی که پایگاه دشمن است اعتراف کرد که تا بسیجیان هستند ما شکست خواهیم خورد و باید سراغ آن ها برویم.

فرمانده سپاه محمد رسول الله(ص) که در محل پادگان قدس(جی) تهران سخن می گفت افزود: زنان و مردان بسجی ما از یک فتنه بزرگ سرافراز بیرون آمدند. فتنه ای که گردغبارش آنقدر سنگین بود که بسیاری از نخبگان و بزرگان گرفتار آن گردغبار شدند. بسیاری از کسانی که ادعا داشتند راه را گم کردند. هر چند دوباره برگشتند. اما بسیجیان ما جزو نخبگان، برجستگان و جزو خواص شدند. جزو کسانی که با بصیرت بودند. هر چه توطئه کردند این ها راه را گم نکردند، چون شاخص داشتند. در شب تاریک و ظلمانی فتنه، یک شاخص بیشتر ما را هدایت و نجات نداد. هر علامت و چراغی که روشن شد برخی را گمراه کرد. اما بسیجیان ما دانستند که یک شاخص و قطب نما بیشتر نیست و آن هم ولی فقیه است. هر چه بگوید ما آن را عمل خواهیم کرد. بنابراین الگوی بسیجیان در جنگ هشت ماهه، دوران دفاع مقدس بود.

وی خطاب به بسیجان حاضر در رزمایش گفت: تقریبا هر یازده و دوازده روز در طول سال 89 شما یک ماموریت انجام دادید. تحلیل دشمن این بود که شما خسته می شوید و از پا می ایستید ولی پایان سال 89 دیدند که خیر. در سال نود که آن ها باز هم در حال توطئه هستند و باز هم فتنه ادامه دارد، فرزندان شیعه امیر المومنین همیشه خودشان را برای شیطان درونی و بیرونی آماده نگه می دارند.

وی ادامه داد: آنچه خطر است و باید مراقب باشیم شیطان درونی است. با دشمنان خارجی خوب جنگیده و کارنامه قابل قبولی دریافت کردیم. ولی در فتنه داخلی نه، برخی از کاروان جا ماندند؛ معلوم می شود این جا آسیب پذیریم. در جلساتی که محضر فرمانده کل قوا بودیم طرح صالحین را اولویت بسیجیان قرار دادند. فرمودند این طرح، بسیجیان را بیمه و آماده می کند.

وی ادامه داد: انشاء الله به سمت این خواست مقام معظم رهبری که فرمودند همه بسیجی هستند برویم که همه مردم ما بیشتر حضور داشته باشند و مطمئن باشید که در آن روز دشمنان ناامید خواهند شد. هرچند که شیطان قسم خورده که مومنان را وسوسه کند. 

سردار همدانی در بخشی از سخنانش با اشاره به تحولات منطقه گفت: ملت شیعه امروز در بین همه ملت ها سرافراز است. صدای مردم بحرین، مصر، لیبی و ...صدایی برخواسته از حلقوم مردان و زنان پیرو امیرالمومنین است. زنان و مردان ما از فاطمه زهرا(س) درس گرفته اند و در هیچ موقعی سکوت نخواهند کرد. در هر زمان که جهان دست استکبار باشد ساکت نخواهند نشست. از آن بانوی بزرگ یاد گرفتند. در حالی که بسیاری از صحابه منزل نشستند ولی آن حضرت به دفاع از امام خود برخواست؛ مجروح و جانباز شد ولی تا آخرین لحظه عمر خود از گرفتن حق امام خود باز نایستاد.

وی گردان های حاضر در مراسم را خطاب قرار داد و گفت: امروز شما بسیجیان به امام حسین(ع) لبیک گفتید. اردوی ما هنوز بوی عطر فاطمه(س) می دهد. به همین خاطر نام این رزمایش را فاطمیون گذاشتیم. البته هر روز به نام فاطمه(س) است. پیام شما در این رزمایش که در روز جمعه برگزار شد، روزی که همه ی ما منتظر هستیم تا فرزند فاطمه تشریف بیاورد همین است. پیام شما عملی است نه شعار.

وی با اشاره به فرمایش های رهبری گفت: شما بسیجیان به فرمانده کل قوا لبیک گفتید و پیام بسیجیان و خانواده شهدا و رزمندگان، زنان و مردان، بسیجیان آینده ساز نوزاد و خردسال این است که ای امام، ای رهبر و مقتدای ما! تا آخرین لحظه عمرمان، تا آخرین قطره خون مان، تا آخرین لحظه ای که نفس داریم زیر چتر ولایت تحت امر شما همان طور که حضرت عالی فرمودید که اجازه نمی دهم انحرافی در مسیر انقلاب ایجاد شود امروز جمع شدیم که عملا لبیک و اعلام امادگی بگوییم. حضور شما اعلام بیعت و وفاداری است.

فرمانده سپاه محمد رسول الله(ص) افزود: هم دوستان انقلاب و نظام بدانند که بسیجیان در میدان هستند و هم دشمنان و کسانی که در حال توطئه هستند و منافع شان به خطر افتاده بدانند که بسیجیان همچنان در مسیر هستند. این ها به حق وارثان شهدا و رزمندگان هستند. کارنامه بسیج درخشان و ممتاز است.

همدانی با بیان اینکه « درست است که تاسیس بسیج بعد از انقلاب بود ولی حرکتش از سال 42 آغازشد»افزود: از روزی که امام (ره) پرچم مبارزه را برداشتند بسیجیان آمدند و در این مسیر مبارزه در تشکل سازمان یافته بسیج تحت امر امام(ره) رژیم ستمشاهی را بیرون کرد.

وی در بخش دیگر اظهارات خود خاطرنشان کرد: امام فرمودند یاران من در گهواره هستند. این ها انقلاب و نهضت را دنبال می کنند. بسیج نوزادان به جهان استکباری و سردمداران کاخ سفید پیام دارد. این ها بزرگ خواهند شد و بهتر از ما و شما از انقلاب و نظام شان پاسداری می کنند.

سردار همدانی با خطاب قرار دادن دشمنان خاطرنشان کرد: آن ها باید بدانند ملت ایران آزمون های فراوانی را پشت سر گذاشته است. همین جریان انحرافی اخیر در زمان انقلاب حضور داشت. کلام امام و رهبر فرزانه در خصوص جریان انحرافی را مشاهده کنید. امام فرمودند اگر تنها باشم مقابل این جریان انحرافی می ایستم. پیام امام به توطئه گران تند بود. بعد از آن بود که به بسیجیان پیام دادند تا به خیابان ها بیایید و بسیجیان بساط آن ها را برچیدند.

وی با اشاره به پشت سر گذاشتن توطئه جنگ تحمیلی بعد از شکست توطئه های داخلی افزود: مدلی که بسیجیان و ملت از دوران دفاع مقدس به جا گذاشته و به همه ملت ها هدیه کردن مقاومت بود.

وی با بیان اینکه بعد از دفاع مقدس دشمن دائم علیه ایران توطئه کرد گفت: دو پادگان نظامی در دو کشور همسایه ما ایجاد کردند. افغانستان و عراق پادگان آن ها شد. دریای عمان و خلیج فارس محل ناوگان های آن ها شد و گفتند که این ملت تسلیم خواهند شد. دیدند که نه تنها تسلیم نشدیم چنان مقاومت و ایستادگی کردیم که ملت های مستضعف دنیا نیز یاد گرفته و خیزش ملت ها شروع شد.

وی با بیان اینکه «این خطا است که بگوییم امروز امریکایی ها این خیزش را برپا کردند» گفت: بیداری اسلامی دستاورد این انقلاب است. این هم از شاخه های جنگ نرم است؛ می گویند این خیزش ها کار آمریکایی ها است. خیر، جهان سرمایه داری دنبال منافع خودش است و از این حرکت ها انجام نمی دهد. امروز رفتار ملت های منطقه رفتار ملت های ما است. ماموران سیا دنبال کردند که در این قیام ها شعارها اسلامی نباشد. ولی مردم شعار اسلامی سر دادند و کشته شده ها را شهید نام نهادند و تشییع کردند. این رفتار، رتفار ملت ایران است.

/27211

کد خبر 150461

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
2 + 5 =

نظرات

  • نظرات منتشر شده: 1
  • نظرات در صف انتشار: 0
  • نظرات غیرقابل انتشار: 0
  • محسن IR ۰۸:۴۸ - ۱۳۹۰/۰۲/۲۳
    0 1
    فتنه گران سبز و متکبر اینبار در پوشش رمالی و جن گیری و مفاسد اقتصادی امنیت کشور و ملت را نشانه گرفته است که زیرکی و هوشیاری دلسوزان به وطن را می طلبد.