برگزاری دو دوره آموزش مقدماتی خبرنگاری ویژه شرق و غرب استان سمنان

معاون فرهنگی و رسانه ای اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان سمنان از استقبال گسترده فعالان خبری از برگزاری دوره آموزش مقدماتی خبرنگاری خبر داد و گفت: به دنبال این استقبال دو دوره آموزشی ویژه غرب و شرق استان سمنان برگزار می شود.

به گزارش خبرگزاری خبرآنلاین  استان سمنان، ابوالفضل صادقی نژاد روز شنبه گفت: پیش از این در نظر بوده یک دوره ۳۵ نفره در استان سمنان برگزار شود که در پی استقبال فعالان رسانه ای و روابط عمومی، این دوره به دو کلاس ۴۵ نفره ویژه شهرهای دامغان، شاهرود و میامی (شرق استان) و سمنان، سرخه، مهدیشهر، گرمسار و آرادان (غرب استان) افزایش یافت.

وی یادآور شد: این دوره توسط این اداره کل و با همکاری دفتر مطالعات و برنامه ریزی وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی و در پنج رشته تکنیک های مصاحبه، شیوه نگارش فارسی در مطبوعات، خبر نویسی، گزارش نویسی و حقوق مطبوعات و خبرنگاران برگزار می شود.

صادقی نزاد از آغاز ثبت نام از داوطلبان شرکت در این دوره آموزشی از بیست و سوم فروردین خبر داد و گفت: ثبت نام تا سی و یکم فروردین و از طریق تماس با شماره ۰۹۱۹۱۳۱۳۰۶۳ انجام می شود.

وی افزود: برگزاری این دوره آموزشی در صورت ادامه وضعیت کرونایی به صورت مجازی خواهد بود و آزمون پایان دوره نیز با رعایت پروتکل ها به صورت کتبی و حضوری خواهد بود.

معاون فرهنگی و رسانه ای اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان سمنان یادآور شد: متقاضیان برای ثبت نام در این دوره که رایگان است باید مشخصات خود شامل نام، نام خانودگی، کد ملی، شماره تماس، نام پدر و محل اشتغال در رسانه را اعلام نمایند.

به کسانی که این دوره آموزشی را با موفقیت طی کنند گواهینامه معتبر اعطا خواهد شد و شرط حضور در دوره های پیشرفته نیز شرکت در دوره مقدماتی است.

48

کد خبر 1505770

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
9 + 9 =