پیام تبریک فرمانده انتظامی استان سمنان به مناسبت گرامیداشت ۲۹ فروردین "روز ارتش"

فرمانده انتظامی استان سمنان طی پیامی روز ارتش را به دلاور مردان ارتش جمهوری اسلامی ایران تبریک گفت

به گزارش خبرگزاری خبرآنلاین استان سمنان متن این پیام به شرح زیر می باشد:
۲۹ فروردین ماه با درایت و عنایت رهبر کبیر انقلاب اسلامی، به نام ارتشی مزین گشته است که با رشادت‌ها و دلاور مردی‌های نیروهای خود در طی سال‌های بعد از پیروزی انقلاب اسلامی به ویژه در سال‌های جنگ تحمیلی نشان داد ارتش جمهوری اسلامی ایران، ارتشی مردمی، مکتبی و ولایی در دفاع از مرزهای جغرافیایی، عقیدتی و هویتی کشور است.
روز ارتش که به تعبیر رهبر معظم انقلاب « یک روز تاریخی و پر مضمون و جزو خاطره‌های ماندگار و معنادار به حساب می‌آید»، هر ساله یادآور رشادت دلیر مردانی است که شجاعانه به دفاع از میهن اسلامی پرداختند.
امروز ارتش جمهوری اسلامی ایران بابهره‌گیری از تجارب ۸ سال جنگ تحمیلی و دفاع مقدس و با اتکا به متخصصان و دانشمندان جوان و مجرب داخلی توانسته است دستاوردهای عظیم و ارزشمندی در عرصه توانمندی‌های نوین نظامی و دفاعی به دست آورد و تامین کننده امنیت مرزهای خاکی، آبی و هوایی کشور باشد و نقش ارزشمندی در صحنه دفاعی منطقه و فرا منطقه برعهده گیرد.
رشادت‌های بی‌نظیر نیروهای ارتش جمهوری اسلامی ایران در طول هشت سال دفاع مقدس به‌ویژه سرافرازی‌های نیروی زمینی با اهدای ۴۵ هزار شهید در راه دفاع مقدس، باعث شده است تا ۲۹ فروردین ماه نه تنها در تقویم بلکه در دل مردم قدرشناس و حماسه آفرین ایران اسلامی نیز به عنوان روز حماسه و ایثار مزین گردد.
اینجانب ۲۹ فروردین روز ارتش جمهوری اسلامی ایران را به خانواده‌ گرانقدر شهدای ارتش، جانبازان عزیز ارتشی و تمام دلاورمردان حماسه آفرین نیروهای زمینی، دریایی و هوایی ارتش تبریک می‌گویم و توفیق روز افزون جان‌برکفان این عرصه را در سایه عنایات حضرت بقیه الله اعظم (عج) و توجهات رهبر معظم انقلاب حضرت آیت العظمی امام خامنه ای (مدضله العالی) از خداوند منان خواستارم.
سرتیپ دوم پاسدار "عبدالله حسنی"
فرمانده انتظامی استان سمنان

46

کد خبر 1506117

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
7 + 6 =