۰ نفر
۳۰ فروردین ۱۴۰۰ - ۰۹:۳۹
واکنش ۲ سردار سپاه به درگذشت سردار حجازی

مشاور فرماندهی کل قوا در حوزه صنایع دفاعی با تاکید بر اینکه سردار حجازی هیچ‌گاه در پی نام و مقام نبود، گفت: خدمات مخلصانه او در ایران، عراق، سوریه و لبنان از خاطرها فراموش نمی‌شود.

به گزارش خبرگزاری خبرآنلاین، روابط عمومی سپاه پاسداران انقلاب اسلامی شب گذشته از درگذشت سردار محمدحسین حجازی جانشین فرمانده نیروی قدس سپاه به دلیل عوارض قلبی و شیمیایی باقی مانده از دوران دفاع مقدس خبر داد.

سردار حسین دهقان، مشاور فرماندهی کل قوا در حوزه صنایع دفاعی در توئیتی نوشت:« سردار حجازی هیچ‌گاه در پی نام و مقام نبود. او از پرچمداران مبارزات دوران ستم شاهی، مقابله با جریان نفاق و براندازی بود. خدمات مخلصانه او در ایران، عراق، سوریه و لبنان از خاطرها فراموش نمی‌شود.»

پیام تسلیت سردار افشار در پی شهادت سردار حجازی

سردار علیرضا افشار رئیس اندیشکده جنگ نرم دانشگاه عالی دفاع ملی در پی شهادت سردار حجازی جانشین فرمانده نیروی قدس سپاه پیام تسلیتی صادر کرد.

بنابر گزارش ایسنا، در این پیام تسلیت آمده است:

بسم الله الرحمن الرحیم

با آرزوی قبولی طاعات و عبادات ملت روزه‌دار در ماه مبارک رمضان، به استحضار مردم ایران می‌رساند که عروج روح ملکوتی شهید سیدمحمد حسین زاده حجازی جانشین فرمانده نیروی قدس سپاه در شامگاه روز ۲۹ فروردین موجب تاثر و تالم اینجانب شد.

سردار حجازی به عنوان یکی از فرماندهان شجاع و مخلص سپاه پاسداران انقلاب اسلامی در دوران دفاع مقدس بوده و خدمات ارزنده ای از خود به یادگار گذاشته بود.

ایشان در دوران جنگ تحمیلی نقش عمده ای در تامین و سازماندهی نیروی انسانی داشته و پس از دفاع مقدس نیز در سازماندهی بسیج نقش موثری داشته است.

اینجانب ضمن تبریک و تسلیت شهادت آن فرمانده وارسته به محضر رهبر معظم انقلاب اسلامی و ملت شریف ایران، از خداوند متعال برای آن شهید بزرگوار طلب رحمت و غفران واسعه الهی از خداوند متعال خواستارم.

واکنش ۲ سردار سپاه به درگذشت سردار حجازی

۲۷۲۱۵

کد خبر 1506390

برچسب‌ها