روزنامه کیهان نوشت:

اسفندیار مشایی طی یک مصاحبه که به وضوح سفارشی و تصنعی به نظر می رسد تلاش کرد ثابت کند به ولایت فقیه پای بند است و بدان باور دارد.

در این مصاحبه که خبرگزاری ایرنا- که متاسفانه این روزها به جای آنکه تریبون دولت خدمتگزار باشد به تریبون جریان انحرافی تبدیل شده- مشایی به عنوان سخنگوی احمدی نژاد و دولت ظاهر شده و گفته است که دولت زندگی در سایه ولایت فقیه را تمرین زندگی در حکومت جهانی امام عصر(عج) می داند و عقیده دارد تبعیت از ولایت فقیه از لوازم اعتقاد به امام عصر(عج) است.
وی در بخش دیگری از این مصاحبه با بیان اینکه «القاء حاکمیت دوگانه حرکتی ضدانقلابی است» گفته است که عقیده دارد هیچ فردی در ایران پای بند تر از احمدی نژاد به ولایت فقیه نیست.
مشایی در این گفت وگو همچنین با به کار بردن تعابیری اهانت آمیز نسبت به خیل مردم و مسئولانی که در دوران خانه نشینی آقای احمدی نژاد خواهان ولایت پذیری وی بوده اند، گفته است: «برخی خواص به علت برداشت غلط از سکوت چند روزه رئیس جمهور به صورتی شتابزده واکنش نشان دادند و منویات درونی خود را بروز دادند».
این در حالی است که دقیقا برخلاف اظهارات مشایی آنچه در آن چند روز اتفاق افتاد این بود که نفوذی های جریان انحرافی درون دولت سکوت و احتیاط را کنار گذاشتند و سخنانی بر زبان آوردند که، ماهیت آنها را به طور کامل برای تمامی مردم و دلسوزان برملا کرد و اساسا به همین دلیل است که امثال مشایی این روزها ناچار شده اند رویه ثابت چند ساله خود را کنار بگذارند و پی در پی دم از ولایت فقیه بزنند.
17302

  
 
 

کد خبر 150648

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
7 + 3 =

نظرات

 • نظرات منتشر شده: 6
 • نظرات در صف انتشار: 0
 • نظرات غیرقابل انتشار: 0
 • بدون نام IR ۰۵:۳۳ - ۱۳۹۰/۰۲/۲۴
  0 0
  امثال آقای مشائی به زبان حمایت از ولی فقیه میکنند"ولی در عمل چیز دیگری است. گول ظاهرشون رو نخورید.
 • بدون نام IR ۰۵:۵۵ - ۱۳۹۰/۰۲/۲۴
  0 0
  روزنامه کیهان که خود حامی احمدی نژاد است حالا چی شده ما نمی دانیم
 • فاطمه IR ۰۸:۱۱ - ۱۳۹۰/۰۲/۲۴
  0 0
  من با همه حرفهای مشایی که درگذشته زده موافق نیستم.امادر حرفهای امروز مشایی هم تهمتی ندیدم.ولی درحرفهای حضرات منتقد دولت دراین چند هفته اخیر به وفورمیشد تهمت وناسزاودروغ و...دید. براستی تا کجا باید پیش برویم؟یعنی تا جاییکه مورد تمسخر معاندان نظام قرار بگیریم؟آیا ارزش این همه لج ولجبازیها را دارد؟ذره ای بصیرت داشتن هم خوب چیزی است.
 • یکی از مردم IR ۱۲:۲۵ - ۱۳۹۰/۰۲/۲۴
  0 0
  بالاخره الان احمدی نژاد و مشایی ضدولایت فقیه هستند یا دولت خدمتگزار یا جریان انحرافی؟! تکلیف ما را روشن کنید لطفا!
 • بدون نام IR ۱۵:۰۷ - ۱۳۹۰/۰۲/۲۴
  0 0
  زنده باد مشایی!
 • مبارز IR ۱۸:۴۳ - ۱۳۹۰/۰۵/۱۰
  0 0
  مشایی کسی نیست که خواسته باشیم از او صحبت کنیم نیت پلید او برای ما آشکار است.اگر ما اقدامات سازنده دولت را ببینیم و مدام انتقاد نکنیم و در همه حال انصاف را رعایت کنیم امثال مشایی و بقایی در کنار دولت جایی ندارند