دستگاه‌های اجرایی باید در خدمت تولید باشند

استاندار قزوین گفت: رویکرد ما در تولید این است که همه دستگاه‌ها باید در خدمت تولید باشند و حتی از منافع خود گاهی بگذرند تا چرخ تولید بچرخد.

به گزارش خبرگزاری خبرآنلاین از قزوین؛ هدایت الله جمالی پور، استاندارقزوین در نشست کارگروه تسهیل و رفع موانع تولید که در محوطه باز استانداری قزوین برگزار شد، گفت: توجه به تولید، باعث رفاه عمومی جامعه و تغییر شرایط اقتصادی کشور می شود.

استاندار قزوین خاطرنشان کرد: تولید از مولفه‌های امنیت ملی است و هرچقدر به آن توجه شود، پویایی اقتصاد کشور را رقم می‌زند.

او افزود: مقام معظم رهبری شعار امسال را نیز با رویکرد اقتصادی نام گذاری کردند و امیدواریم بتوانیم همه با هم با کمک تولیدکنندگان و دستگاه های اجرایی، شرایط تولید را روز به روز ارتقا دهیم.

جمالی پور با بیان اینکه تولید به عناصر مختلف داخلی و خارجی از جمله تحریم‌ها گره خورده است، افزود: در بخش داخلی همه باید برای تحقق منویات مقام معظم رهبری یعنی تحقق شعار سال کمک کنند و دستگاه ها با رویکرد رفع موانع، پای کار بیایند و تعامل سازنده ای را در پیشبرد اهدف بلند تولید کشور داشته باشند.

او اضافه کرد: سال گذشته در تنگنای سختی بودیم ولی همه دستگاه‌های خدماتی، بیشترین همکاری را در بحث تولید داشتند تا چرخ تولید از حرکت بازنایستد.

استاندار قزوین گفت: ما همواره حق را به تولید کننده داده و طرف تولید را گرفته ایم و اکنون نیز رویکرد ما در تولید این است که همه دستگاه ها باید در خدمت تولید باشند و حتی از منافع خود گاهی بگذرند تا چرخ تولید بچرخد.

این مقام مسئول افزود: هرگونه سهل انگاری در بخش تولید به معضلات اجتماعی، تهدیدهای امنیتی و سوءاستفاده دشمنان تبدیل می شود بنابراین درخواست داریم دستگاه های اجرایی با عوامل تولید همکاری کنند و تولیدکنندگان نیز در ادای وظیفه خود تلاش نمایند تا این رابطه یکطرفه نشود.

48

کد خبر 1506549

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
5 + 0 =