فراخوان مشمولان اعزامی پایه خدمتی اردیبهشت ماه سال۱۴۰۰

معاون وظیفه عمومی فرماندهی انتظامی استان سمنان در اطلاعیه ای اعلام کرد: مشمولان دارای مدرک تحصیلی فوق دیپلم، دیپلم و زیر دیپلم که برگ آماده به خدمت به تاریخ اردیبهشت ماه ۱۴۰۰دارند، می بایست در محل و مراکزی که در برگ معرفی نامه مشمولان به مراکز آموزش نیروهای مسلح اعلام شده، حضور یابند.

به گزارش خبرگزاری خبرآنلابن استان سمنان سرهنگ "حسین پیوندی" اظهار داشت: کلیه مشمولانی که برگ آماده به خدمت به تاریخ اردیبهشت ماه سال ۱۴۰۰ دریافت کرده اند ، می بایست با مراجعه به یکی از دفاتر خدمات الکترونیک انتظامی پلیس +۱۰ ، برگ معرفی نامه مشمولان به مراکز آموزش را دریافت و برابر اطلاعات مندرج در آن اقدام کنند .

سرهنگ "پیوندی" گفت: کلیه مشمولان دارای مدرک تحصیلی دانشگاهی، دیپلم و زیر دیپلم می بایست روز چهارشنبه یکم اردیبهشت ماه سال  ۱۴۰۰در ساعت، محل و مراکزی که در برگ معرفی نامه مشمولان اعلام شده، حضور یابند تا به خدمت دوره ضرورت اعزام شوند.

مشمولان می بایست اصل مدارک مورد نیاز اعم از برگ آماده به خدمت، برگ محل مراجعه، برگ واکسیناسیون، کارت ملی و شناسنامه، مدارک مربوط به شرایط خاص مانند: تاهل، گواهی فوت والدین، جانبازان بالای ۱۰ درصد، خانواده درجه یک شهدا و ... را به همراه خود داشته باشند.

معاون وظیفه عمومی استان گفت: برای پیشگیری از بروز و شیوع ویروس کرونا ، مشمولان اعزامی در روز اعزام توسط وظیفه عمومی استان و مراکز آموزش نیروهای مسلح مورد معاینه قرار می گیرند.

وی اعلام داشت: عدم حضور به موقع در زمان و محل های تعیین شده ، غیبت محسوب شده و برابر ماده ۱۰ و ۵۸ قانون خدمت وظیفه عمومی با آنان رفتار خواهد شد .

معاون وظیفه عمومی استان در این اطلاعیه متذکر شده است؛ متقاضیان در صورت نیاز به اطلاعات بیشتر می توانند از طریق پایگاه اطلاع رسانی سازمان به نشانی www.vazifeh.police.ir،  سامانه تلفن گویا به شماره ۰۹۶۴۸۰ و یا کانال سازمان به نشانی  khabaresarbazi @ از آخرین اخبار مربوطه مطلع شوند.

48

کد خبر 1506583

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
1 + 11 =