۰ نفر
۳۰ فروردین ۱۴۰۰ - ۱۵:۴۸
واکسیناسیون پزشکان کی  به اتمام می‌رسد؟

میزان نوشت: به گفته مدیرکل روابط عمومی سازمان نظام پزشکی واکسیناسیون پزشکان، دندانپزشکان، ماماها، داروسازان و... که زیر ۵۰ سال دارند، از امروز آغاز می‌شود و انتظار داریم تا آخر هفته واکسیناسیون این افراد که مربوط به بخش خصوصی و دارای پروانه پزشکی هستند به پایان برسد.

حسین کرمانپور در خصوص آخرین وضعیت واکسیناسیون پزشکان گفت: تا کنون ۹۵ درصد جامعه پزشکی اعم از پزشکان، دندانپزشکان، ماماها، داروسازان و... که بالای ۵۰ سال دارند و دارای پروانه پزشکی هستند و واکسیناسیون آن‌ها مربوط به سازمان نظام پزشکی است، با واکسن اسپوتنیک روسی واکسینه شده اند.

مدیرکل روابط عمومی سازمان نظام پزشکی افزود: از امروز هم واکسیناسیون پزشکان، دندانپزشکان، ماماها، داروسازان و... که زیر ۵۰ سال دارند، آغاز می‌شود و انتظار داریم تا آخر هفته واکسیناسیون این افراد که مربوط به بخش خصوصی و دارای پروانه پزشکی هستند به پایان برسد.

وی ضمن اشاره به اینکه در این دوره پزشکان با واکسن آستروزنکا واکسینه می‌شوند، اظهار کرد: این واکسیناسیون هماهنگی بین سازمان نظام پزشکی، وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی و دانشگاه‌های علوم پزشکی در کشور است و چنانچه واکسن‌ها سر موقع به بیمارستان‌ها برسد تا پایان هفته به اتمام می‌رسد.

مدیرکل روابط عمومی سازمان نظام پزشکی با اشاره به اینکه طی این مدت واکسیناسیون پزشکان بخش خصوصی مربوط به ما است و پزشکان بخش دولتی توسط وزارت بهداشت واکسینه می‌شوند، متذکر شد: ممکن است چند روزی این برنامه واکسیناسیون به عقب بیفتد، همانگونه که ما در حال حاضر از دو تا سه روز از برنامه واکسیناسیون عقب هستیم چرا که تحویل واکسن با اختلالی رو به شد و اگر با این مسائل مواجه نشویم ۵ تا ۶ روز برای واکسینه شدن این افراد کافی است.

۲۳۵۲۳۷

کد خبر 1506600

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
6 + 10 =