رد شایعه درمان کرونا با طب سنتی در بیمارستان کاشانی اصفهان

معاون درمان دانشگاه علوم پزشکی اصفهان با رد رد شایعه های فضای مجازی در ارتباط با درمان کرونا با طب سنتی در بیمارستان کاشانی اصفهان و نبود مرگ و میر ناشی از این بیماری در این بیمارستان گفت: بیمارستان کاشانی سانتر کرونا نبوده است.

بهروز کلیدری در گفت و گو با خبرنگار خبرآنلاین اظهار کرد: شایعه هایی از رکورد بدون فوتی کرونا در کشور در بیمارستان کاشانی اصفهان در فضای اجتماعی دست به دست می شود که از سودجویی عده ای خبر می دهد؛ نبود فوتی در بیمارستان کاشانی اصفهان به علت این است که این بیمارستان به بیماران مبتلا به کرونا اختصاص نیافته است و بر این اساس این امر به عملکرد فرد خاص یا کادر درمان مربوط نیست.

وی افزود: بیمارستان کاشانی اصفهان هیچ گاه سانتر کرونا نبوده است و سودجویی این افراد در فضای مجازی از طریق پلیس فتا پیگیری می شود.

معاون درمان دانشگاه علوم پزشکی توصیه کرد: شهروندان نسبت به پیام های منتشر شده در فضای مجازی حساس باشند و سعی کنند هرگونه مطلبی را از مراجع موثق دنبال کنند.

گفتنی است در شرایطی که کشور در موج چهارم کرونا به سر می برد و کادر بهداشت و درمان با تمام قوا در خدمت بیماران مبتلا به کرونا قرار گرفته اند پیام هایی نظیر «بیمارستان کاشانی اصفهان با علم فرانوین طب سنتی فردی به نام رضازاده کرونا را شکست داد» در فضای مجازی منتشر شده است.

46

کد خبر 1506840

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
5 + 1 =