مردانی از جنس اراده و امید در اردوی وزنه برداری کیش

چهارمین اردوی تیم ملی وزنه برداری جانبازان و معلولان در کیش ایستگاه تلاش برای رسیدن این بزرگ مردان به آمادگی ۹۰ درصد جهت حضور در مسابقات پارالمپیک توکیو شده است.

به گزارش خبرآنلاین از کیش : عصر یکی از روزهای فروردین راهی هتلی شدم که در آن مردانی از جنس رستم چند روزیست مهمان کیش هستند؛ با راهنمایی مهماندار هتل راهی زیر زمین شدیم در نیمه راه صداهایی بلند از این مردان به گوش می‌رسید، صداهایی که نشان می داد آنان سخت در تلاشند تا همچون اسطوره‌های خود نام ایران و ایرانی را جاودانه کنند.

قسمت های مختلف باشگاه ورزشی هتل را رد می کنم تا به سالن وزنه برداری برسم همان جایی که هشت قهرمان ملی در حال تمرین برای رسیدن به آرزوهای خود و تحقق بخشیدن به انتظارات مربی هایشان هستند.

کوچکی و تنگ بودن فضای سالن نه که به چشمم نیامد چرا که اتفاقا در همان نگاه اول توجه ام را جلب کرد اما وقتی شور و تلاش این بزرگ مردان بی ادعا را دیدم رشته افکارم پاره شد و ناخوداگاه گره خورد به ویلچری که پای سکوی تمرین ورزشکاران پارک شده بود.

برای اولین بار دیدن ویلچر کامم را تلخ و نگاهم را پر از قضاوت های عجولانه نکرد بلکه پر شدم از شورو احساس برای عکاسی از لحظه های پر از زندگی و نشستن پای صحبت های مردانی از جنس اراده و امید.

۴۶

کد خبر 1506895

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
2 + 5 =