پرداخت تسهیلات ویژه کرونایی به رسانه‌ها

معاون توسعه مدیریت و منابع استانداری قزوین از پرداخت تسهیلات قرض‌الحسنه با بهره چهاردرصد به رسانه‌های استانی آسیب‌دیده از کرونا خبر داد.

به گزارش خبرگزاری خبرآنلاین از قزوین؛ رقیه نانگیر، معاون توسعه مدیریت و منابع استانداری قزوین در شورای اطلاع رسانی استان قزوین، گفت: با شیوع کرونا همه مشاغل از حوزه آموزش تا کسب و کار و فعالیت های اقتصادی آسیب دیدند.

او با بیان اینکه خبرگزاری ها و نشریات با شیوع کرونا واقعا آسیب دیدند، افزود: این مشاغل ضمن اینکه حجم فعالیت های آنها با همه گیری کرونا بیشتر شد هیچگاه عقب ننشستند و همیشه در کنار ستاد مبارزه با کرونا بودند و نقش مهمی در مهار آن ایفا کردند.

نانگیر گفت: برای جبران بخشی از آسیب های این حوزه، تسهیلات قرض الحسنه با نرخ چهار درصد و بازپرداخت ۳۶ماهه در نظر گرفته شده است که به خبرگزاری ها، نشریات و مطبوعات متناسب با فعالیت و آسیب آنها از طریق صندوق کارآفرینی امید پرداخت می شود.

معاون توسعه مدیریت و منابع استانداری قزوین بیان کرد: این تسهیلات به رسانه های معرفی شده از سوی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی پرداخت می شود  تا بتوانیم گامی را برای تقدیر از تلاش های رسانه های استان در شرایط سخت کرونایی برداریم.

48

کد خبر 1507318

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
6 + 1 =