دستگاه های خدمت رسان اجرای طرح اقدام ملی مسکن را خارج از بروکراسی اداری دنبال کنند

استاندار یزد با تاکید بر ضرورت تهیه و تدوین برنامه زمانبندی تکمیل و بهره برداری از پروژه های شهرستان های مختلف در شش ماهه دوم سال جاری گفت: به منظور تسریع در اجرای پروژه ها، همه دستگاه های خدمت رسان استان پروژه های اقدام ملی مسکن را در اولویت قرار داده و خارج از بروکراسی معمول موضوعات مرتبط با این طرح را در دستور کار قرار دهند.

به گزارش خبرگزاری خبرآنلاین در یزد؛ دکتر طالبی در نشست شورای مسکن استان یزد که به منظور بررسی آخرین اقدامات صورت گرفته برای اجرای طرح اقدام ملی مسکن و با حضور ویدیو کنفرانسی مدیران دستگاه های مختلف در سالن کوثر استانداری برگزار شد، با اشاره به بهره برداری از اولین پروژه اقدام ملی مسکن کشور در استان یزد، اظهار کرد: این برند خوب باید در اجرای دیگر پروژه های اقدام ملی مسکن استان حفظ گردد تا در سایه تعامل و همکاری دستگاه های متولی، پروژه های مسکن سازی این طرح در استان  نسبت به سایر مناطق کشور از شرایط بهتری برخوردار باشند.

استاندار یزد در ادامه به ضرورت تامین زمین شهرهای زارچ و اشکذر اشاره و خاطرنشان کرد: با توجه به ظرفیت قانونی موجود در استان باید موضوع تامین زمین شهرهای مذکور ظرف یک هفته آینده حل شود، همچنین در این راستا مجوزهای لازم برای تسریع در فرآیند آغاز این پروژه ها صادر خواهد شد.

وی در بخش دیگری از سخنانش بر تهیه جدول هفتگی از آخرین وضعیت پروژه های طرح اقدام ملی مسکن و نیز تهیه و تدوین برنامه زمانبندی تکمیل و بهره برداری از پروژه های شهرستان های مختلف در شش ماهه دوم سال جاری، تاکید کرد.

دکترطالبی همچنین از بهره برداری از پروژه ۲۰۰ واحدی شهر یزد  پروژه ۱۷۳ واحدی شهر مهریز تا مهرماه سال آینده خبرداد و اضافه کرد: همه دستگاه های خدمت رسان استان از جمله آبفا، شرکت توزیع برق، اداره گاز و ... ، پروژه های اقدام ملی مسکن را در اولویت قرار داده و خارج از بروکراسی معمول موضوعات مرتبط با این طرح را در دستور کار قرار دهند.

پیگیری جدی اجرای طرح مسکن ملی کارگران در استان و نیز تشکیل شورای مسکن شهرستان ها و رصد و ارزیابی ماهیانه پروژه ها از سوی فرمانداران از دیگر موضوعات مورد تاکید در این نشست بود.

48

کد خبر 1507629

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
5 + 12 =