رتبه برتر استان سمنان در اجرای طرح ها و پروژه های منابع طبیعی کشور

مدیر کل منابع طبیعی و آبخیزداری استان سمنان گفت افتخاری دیگر برای اداره کل منابع طبیعی و آبخیزداری استان سمنان در اجرای طرح ها و پروژه های سطح کشور بدست آمد.

به گزارش خبرگزاری خبرآنلاین استان سمنان جعفر مرادی حقیقی مدیرکل منابع ‌طبیعی  و آبخیزد.اری استان سمنان گفت : طی ارزیابی های عملکرد صورت گرفته توسط سازمان جنگلها،مراتع و آبخیزداری کشور، اداره کل منابع طبیعی و آبخیزداری استان سمنان موفق به کسب رتبه برتر درمیان سایر استانها در شاخص های مختلف در اجرای طرح ها و پروژه ها ازجمله کاداستر، روابط عمومی، مرتعداری ، حفاظت اراضی، بیابانزدایی، جنگلکاری، گیاهان دارویی، آبخیزداری،  ترویج و مشارکت های مردمی و زراعت چوب گردید.
وی اضافه کرد: این ارزیابی در راستای عملکرد اجرای طرح ها و پروژه های مصوب و محورهای تعیین شده در برنامه اقدام جهش سازمان در سال ۹۹ صورت گرفته است.
جعفر مرادی حقیقی مدیرکل منابع ‌طبیعی  و آبخیزداری استان سمنان گفت: در مرحله اول لطف و عنایت حضرت حق و توجهات خاص حضرت ولی عصر (عج) و تلاش خستگی ناپذیر همدلی و همراهی کلیه همکاران خود در تمامی بخش ها و نقاط جغرافیایی استان پهناور ودرمرحله دوم حمایت ها ،هدایتها و مساعدت های مسئولین استان بویژه استاندار محترم و معززاستان دکتر علیرضا آشناگر؛ معاونین محترم  استاندار ؛ ریاست محترم سازمان مدیریت و برنامه ریزی؛ ریاست محترم سازمان جهاد کشاورزی استان ذکر کرده و در همین رابطه تقدیر ویژه از کلیه این عزیزان که برای موفقیت استان سمنان در عرصه های منابع طبیعی تلاش کردند تشکر نمود.
مرادی حقیقی کسب رتبه های برتر و افتخارات مرهون تلاش و پشتکار همه مجموعه منابع طبیعی و آبخیزداری دانست و این افتخارات حاصل تلاش همه معاونین، روسا و کارکنان ستادی و شهرستانی است که با پشتکار و جدیت توانستند به این مهم دست یابند.
جعفر مرادی حقیقی گفت: در سال ۱۴۰۰ که از سوی مقام معظم رهبری به نام تولید، پشتیبانی ها و مانع زدایی ها مزین گردید کارکنان خدوم اداره کل منابع طبیعی و آبخیزداری استان سمنان با عزمی راسخ تر تعهدات خود را درقالب طرح ها و پروژه ها اجرا می نمایند.
او از کسانیکه در اجرای پروژه های سال ۹۹ که با همت والا موجبات ارائه خدمات به مردم و کسب رتبه برتر را فراهم آوردند تشکر و قدردانی نمود.

جعفر مرادی حقیقی مدیرکل منابع ‌طبیعی  و آبخیزداری استان سمنان افزود: امیدواریم با برنامه ریزی های دقیق و صحیح در زمینه پیشبرد اهداف سازمانی با تلاش کارشناسان کماکان شاهد رشد، شکوفایی و سربلندی اداره کل منابع طبیعی و آبخیزداری و حفظ رتبه در سنوات آینده باشیم.

48

کد خبر 1507644

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
1 + 4 =