دستگیری بدل اندازان سکه‌های تقلبی در دامغان

فرماندهی انتظامی دامغان از دستگیری دو کلاهبردار با اعتراف به ۵ فقره بدل اندازی سکه‌های تقلبی در سطح طلافروشی های این شهرستان خبر داد.

به گزارش خبرگزاری خبرآنلاین استان سمنان سرهنگ "سید رضا علوی" در گفتگو با خبرنگار پایگاه خبری پلیس در تشریح این خبر اظهار داشت: در پی اعلام وقوع چند فقره بدل اندازی سکه‌های تقلبی در سطح طلا فروشی های مرکز شهرستان دامغان، بلافاصله اقدامات اولیه مأموران انتظامی در این راستا آغاز شد.
وی به بررسی‌های میدانی، اطلاعاتی و تخصصی عوامل کلانتری مرکزی این شهرستان اشاره کرد و گفت: در اقدام هوشمندانه پلیس همدست متهم اصلی که رابطه خویشاوندی با هم داشته اند حین مراجعه به یکی از طلا فروشی های شهر جهت دریافت مانده به وجه دستگیر و به کلانتری منتقل شد.
سرهنگ علوی به بازجویی های فنی و تخصصی مأموران انتظامی در این خصوص اشاره کرد و گفت: عامل اصلی جرم که به پایتخت کشور متواری شده بود با همکاری فرد دستگیر شده و اقدام به موقع ماموران انتظامی به محض ورود به شهرستان دامغان شناسایی و دستگیر شد. فرمانده انتظامی شهرستان دامغان با بیان اینکه مجرم اصلی اهل یکی از استان‌های مرکزی کشور بوده است در تحقیقات تکمیلی پلیس به پنج فقره بدل اندازی سکه‌های تقلبی در سطح طلافروشی های دامغان اعتراف کرد.

48

کد خبر 1507645

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
2 + 5 =