جانشین فرمانده انتظامی استان قزوین از دستگیری 20 سارق و کشف 71 فقره سرقت در این استان خبر داد.

به گزارش خبرآنلاین و به نقل از پایگاه اطلاع رسانی پلیس، سرهنگ پاسدار "غلامحسین دارایی" اظهار داشت: به دنبال وقوع چندین فقره سرقت داخل خودرو در شهر قزوین ، مأموران انتظامی این شهرستان با انجام تحقیقات فنی ، موضوع را در دستور کار خود قرار دادند. وی ادامه داد: با تلاش مأموران کلانتری 12 قزوین ، 2 سارق داخل خودرو دستگیر که متهمان در بازجویی پلیس ، به ارتکاب 11 فقره سرقت داخل خودرو و لوازم و قطعات آن معترف شدند. 
جانشین فرمانده انتظامی استان قزوین عنوان کرد: همچنین مأموران کلانتری 13 قزوین نیز با دستگیری یک سارق داخل خودرو ، موفق به کشف 8 فقره سرقت لوازم و قطعات خودرو در این شهرستان شدند.
سرهنگ "دارایی" دستگیری یک سارق داخل خودرو و کشف 6 فقره از این نوع سرقت توسط مأموران کلانتری 11 قزوین را از دیگر اقدامات پلیس در روز گذشته بر شمرد.
وی افزود: مأموران انتظامی شهرستان تاکستان نیز روز گذشته با دستگیری 2 سارق داخل خودرو ، موفق به کشف 6 فقره سرقت لوازم و قطعات خودرو در این شهرستان شدند.
جانشین فرمانده انتظامی استان قزوین بیان داشت: در اقدام دیگری ، مأموران انتظامی شهرستان البرز با دستگیری 2 سارق داخل خودرو به کشف 5 مورد سرقت لوازم و قطعات خودرو دست یافتند.
سرهنگ "دارایی" همچنین از دستگیری 2 سارق داخل خودرو توسط مأموران انتظامی شهرستان آبیک خبر داد و افزود: متهمان در بازجویی پلیس به ارتکاب 3 فقره از این نوع سرقت معترف شدند.
وی گفت: مأموران کلانتری 11 قزوین همچنین با دستگیری 3 سارق موتورسیکلت و یک سارق دوچرخه ، موفق به کشف 5 مورد سرقت موتورسیکلت و 5 مورد سرقت دوچرخه در این شهرستان شدند.
این مقام مسئول ابراز کرد: در شهرستان البرز نیز مأموران انتظامی این شهرستان با دستگیری 3 سارق سیم برق ، 10 فقره سرقت کابل را در این شهرستان کشف کردند.
جانشین فرمانده انتظامی استان قزوین دستگیری یک سارق سیم برق توسط مأموران پلیس آگاهی تاکستان و کشف 3 فقره از این نوع سرقت را از اقدامات پلیس در روز گذشته برشمرد و افزود: با تلاش مأموران انتظامی شهرستان بوئین زهرا نیز یک سارق سیم برق دستگیر و 2 فقره سرقت سیم و کابل در این شهرستان کشف شد.
سرهنگ "دارایی" اضافه کرد: در اقدام مأموران کلانتری 12 شهرستان قزوین نیز دیروز یک سارق انباری منازل دستگیر که متهم تا کنون به ارتکاب 7 فقره سرقت از انباری های مجتمع های مسکونی در شهر قزوین اعتراف کرده است.
301282

کد خبر 253572

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
4 + 0 =