آموزش مجازی پیشگیری از کرونا جهت همکاران و فعالان عرصه کشاورزی صورت پذیرفته است

مدیر روابط عمومی سازمان جهاد کشاورزی استان چهارمحال وبختیاری از ارائه آموزش مجازی پیشگیری از کرونا به همکاران و فعالان عرصه کشاورزی خبر داد.

به گزارش خبرآنلاین از چهارمحال : حمیدرضا حبیبیان دهکردی با اعلام این مطلب افزود: یکی از مواردی که پس از شیوع ویروس کرونا شدت بیشتری گرفته و بیشتر مورد توجه واقع شد، مبحث آموزش های مجازی می باشد.آموزش همگانی؛ یکی از اصلی ترین رسالت های سازمان جهاد کشاورزی استان است.

وی گفت: با شیوع ویروس کرونا، با همکاری بخش های مختلف سازمان اطلاع رسانی های مجازی صورت گرفته است.

وی ادامه داد: تا به امروز حدود ۳۴۵ اطلاعیه آموزشی در قالب فیلم،کلیپ،پوستر و جهت همکاران و فعالان عرصه کشاورزی از طریق کانال های پیامرسان و....سازمان جهاد کشاورزی استان اطللاع رسانی گردیده است.

همچنین یک بخش دیگر نیز می توان از کمک ها در زمینه تولید محتوای آموزشی بهره گرفت. این بخش نیز از سوی کاربران با استقبال خوبی رو به رو شده و تا امروز کمک هایی نیز شده است که کمک بسزایی به توسعه آموزش ها می کند.

حبیبیان تصریح کرد: محتوای مطالب آموزشی در جهت پیشگیری از کرونا شامل فیلم، متن، عکس و.....است که به صورت روان در اختیار مخاطبان قرار می گیرد.

وی با اشاره به اهداف آموزش های همگانی در جهت پیشگیری از کرونا گفت: ما به دنبال عدالت در آموزش هستیم و آموزش همگانی در همه جا، همه وقت و برای همه شعار ماست. هدف این است همه مردم به آموزش ها دسترسی آسان داشته و مطالب آموزشی را فراگیرند تا در مواقع نیاز از این آموزش ها استفاده کنند و آلام آنها در سوانح و حوادثی از جمله ویروس کرونا  کاهش یابد.

48

کد خبر 1507676

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
6 + 7 =