فرمانده سپاه انصارالحسین(ع) همدان : برخی به‌دنبال ایجاد فضای یاس و ناامیدی هستند

فرمانده سپاه انصارالحسین(ع) همدان گفت: مردم ولایت‌مدار استان همدان دارای سابقه دیرینه در انقلابی‌گری هستند و اگر عملکرد نظام را خارج از حب و بغض‌های جناحی به مردم تبیین کنیم، مردم با  اقدامات مهم نظام آشنا خواهند شد.

به گزارش خبرگزاری خبرآنلاین استان همدان ؛ سردار مظاهر مجیدی که در نشست خبری با رسانه های استان، به مناسبت سالروز تأسیس سپاه پاسداران انقلاب اسلامی سخن می گفت، با اعلام مطلب فوق افزود:
در مقطع فعلی با اهمیت‌ترین مسئله انتخابات  ریاست جمهوری است.

وی خاطرنشان کرد: یکی از شبهاتی که برخی ایجاد می‌کنند این است که ریاست جمهوری اختیارات کافی ندارد، در حالی که همان‌طور که مقام معظم رهبری فرمودند،  ریاست جمهوری اختیارات فراوانی در حوزه‌های مختلف دارد.

فرمانده سپاه انصارالحسین (ع) همدان گفت: عده ای با این شبهه به‌دنبال بی‌اهمیت کردن مردم و کاهش مشارکت‌های عمومی هستند.

وی با بیان اینکه تمام وزرا، مدیران و استانداران در اختیار دولت هستند، تصریح کرد: اهمیت ریاست جمهوری باید عنوان شود تا مردم بدانند که اهمیت این سمت و مسئولیت در چه مسائلی است.

فرمانده سپاه استان همدان با تاکید بر اینکه باید دید جایگاه قوه مجریه کجا است و چقدر می‌تواند در کشور مؤثر باشد، یادآور شد: اگر یک تفکر انقلابی و جهادی در کشور باشد، بسیاری از مشکلات مردم حل شدنی است.

وی در قسمتی از سخنانش، تشکیل سپاه پاسداران انقلاب اسلامی را یک اقدام راهبردی ناشی از نگاه کلان و راهبردی، امام خمینی (ره) دانست و اظهار داشت: این هنر امام راحل بود که توانستند سپاه را در کنار ارتش ایجاد کنند، این دو نیروی انقلابی همراه شوند و هر دو به وظیفه خود عمل کند.

فرمانده سپاه انصارالحسین (ع) همدان ادامه داد: برای بسیاری  سوال است که چگونه می‌شود، دو نیروی نظامی که نوع فعالیتشان هم فرق می‌کند در کنار هم با هماهنگی کار کنند.

وی با اشاره به اقدامات و پیروزی‌های سپاه در سالیان گذشته، گفت: از این پیروزی‌ها به این نتیجه می‌رسیم که این الهامی بوده است که امام راحل شبکه بزرگ و مردمی سپاه و بسیج را راه اندازی کردند و در ۴۲ سال گذشته از این نهال استفاده می‌کنیم.

مجیدی افزود: از ابتدای انقلاب و در مقاطع مختلف نیاز به این نیرو و ضرورت حضور آن برای حفظ و حراست انقلاب اسلامی بیشتر احساس شده است.

48

کد خبر 1507826

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
5 + 8 =