۰ نفر
۴ اردیبهشت ۱۴۰۰ - ۱۱:۱۵

بلیط پروازهای داخلی ۲۰۰ هزار تومان ارزان شد

مدیر عامل مستر بلیط میانگین قیمت بلیط پروازهای داخلی را ۵۰۰ هزار تومان اعلام کرد.
بلیط پروازهای داخلی ۲۰۰ هزار تومان ارزان شد

در پی کاهش حجم سفرهای هوایی، نرخ بلیط هواپیما در حدود ۲۰ درصد کاهش یافت.

مدیر عامل استارت آپ مستربلیط با اعلام این خبر گفت: طی یک ماه اخیر به دلیل سرعت گرفتن انتشار ویروس کرونا شاهد کاهش حجم سفرهای هوایی و در پی آن ارزان شدن قیمت بلیط هواپیما در مسیرهای داخلی هستیم.

حمیدرضا اشجع افزود: «در حال حاضر میانگین نرخ بلیط هواپیما برای مسیرهای داخلی از حدود ۷۰۰ هزار تومان به ۵۰۰ هزار تومان رسیده است و این نشان دهنده کاهش حدود ۲۰۰ هزار تومانی قیمت بلیط هواپیما در مدت اخیر است.»

به گفته وی بررسی مسیرهای پرتردد بین شهری گویای این موضوع است که در حال حاضر بیشتر سفرها هوایی، تجاری و در مسیرهای تهران-مشهد-تهران، تهران-اهواز-تهران، تهران-شیراز-تهران و تهران-بندر عباس- تهران انجام شده است.

مدیر عامل استارت آپ مستربلیط همچنین افزود: این نکته را باید لحاظ کرد که بخشی از سفرهای تجاری بین شهری، زمینی انجام می شود که در این زمینه سرویس سواری بین شهری مستربلیط بخش زیادی از این سفرها را پوشش داده است. امنیت، سرعت و سهولت انجام سفر با سرویس سواری بین شهری مستربلیط موجب محبوبیت آن نزد مسافران شده است.

مستر بلیط یکی از مطرح ترین استارت آپ های حوزه گردشگری ایران است که سبدی کامل از خدمات سفر را به مسافران ارایه می دهد. این استارت آپ در حال حاضر امکاناتی چون پیش بینی قیمت و اعلام کاهش قیمت بلیط هواپیما به مسافران، پشتیبانی ۲۴ ساعته و ... را برای مسافران در نظر گرفته است. توصیه ما به شما این است که تا حد امکان از سفر در شرایط فعلی خودداری کنید؛ اما اگر قصد خرید بلیط سفر برای سفرهای ضروری دارید به اپلیکیشن و وب سایت مستربلیط مراجعه کنید.

۲۱۲۱

کد خبر 1508119